Modzież zapobiega pożarom

Drukuj
Utworzono: piątek, 27, marzec 2015 admin

Julia Bartko uczennica kl. VI zajęła II miejsce w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom". Konkurs odbył się 25 marca 2015r. w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie. Ogólnopolski turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

Opiekunem uczennicy jest pan Tomasz Kozakiewicz.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates