Mamy finalistów Konkursu Informatycznego "Myszka"

Drukuj
Utworzono: piątek, 27, marzec 2015 admin

W dniu 18 marca 2015 roku odbył się etap powiatowy XI Regionalnego Konkursu Informatycznego „Myszka” przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych. Do finału, który odbędzie się w Zamościu 15 maja 2015 roku zakwalifikowało się dwóch uczniów z klasy V „a”, Tomasz Budzyński i Patryk Księżycki. Opiekunem uczniów jest p. Krzysztof Łopocki.

Etap powiatowy odbył się w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań informatycznych uczniów, przygotowanie ich do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie oraz popularyzowanie wykorzystania komputera do rozwiązywania problemów.

Organizatorem konkursu jest Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oddział w Zamościu, przy współpracy z Zespołem Szkół Katolickich Św. Ojca Pio w Zamościu oraz Wydawnictwem Helion Edukacja.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates