Kiermasz Wielkanocny

Drukuj
Utworzono: wtorek, 31, marzec 2015 Tomek

W piątek 27 marca 2015 r. w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny. Już na pierwszej przerwie śródlekcyjnej wszyscy chętni mogli nabyć wielkanocne ozdoby, wykonane przez uczniów z klas I – VI. Na kolorowym stole można było znaleźć to, z czym kojarzymy nadchodzące święta – stroiki, pisanki, kraszanki, koszyczki i kartki świąteczne. Ponadto podczas kiermaszu można było zakupić słodkości przygotowane przez rodziców. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jaki dorosłych.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. To wydarzenie przygotowane przez Samorząd Uczniowski wprowadziło całą naszą szkolną społeczność w nastrój zbliżających się świąt. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, wychowawcom, dyrekcji, pracownikom szkoły, uczniom oraz rodzicom, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przekazany na cele charytatywne.

 

Galeria:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates