Zaczarowani zumbą

Drukuj
Utworzono: piątek, 24, kwiecień 2015 admin

Zumba to dobry taniec dla każdego i dla dorosłych, i dla dzieci przede wszystkim dlatego, że daje im możliwości ruchu przy dynamicznej i energetyzującej muzyce. Porywająca, latynoska muzyka sprawia, że nikt nie czuje, że zumba wyciska z niego ostatnie poty. Kroki i układy zumby są niezbyt skomplikowane i łatwe do zapamiętania.

W naszej szkole organizowaliśmy zajęcia z nauki zumby dla wszystkich grup wiekowych: klas 0 – III i IV – VI. Prowadziła je pani Jolanta Głowacz. Dzieci chętnie brały w nich udział, bo dawały im radość, ruch, a przede wszystkim były dla nich przyjemne.

 

Galeria:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates