XIV Wojewódzki Konkurs Twórczości "Zawsze niech będzie..."

Drukuj
Utworzono: środa, 13, maj 2015 admin

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „Wszyscy Razem" w Zamościu oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu od lat organizują Wojewódzki Konkurs Twórczości "Zawsze niech będzie...". Uczniowie ZSM nr 3 w Hrubieszowie uczestniczyli w części plastycznej i muzycznej konkursu.

W części wokalnej wystąpiło 37 solistów oraz 7 zespołów. ZSM nr 3 reprezentowały solistki: Marta Markiewicz z kl. VI b, Oliwia Mołczan z kl. V b, Martyna Wiśniewska z kl. IV c, Dominika Krawiec z kl. IV c oraz gimnazjalistka Karolina Marchlewska - kl. III b. Wiemy już, że w kategorii klas IV - VI II nagrodę wyśpiewała Oliwia Mołczan, wśród gimnazjalistów i licealistów najlepsza okazała się Karolina Marchlewska. Gratulujemy!

Podsumowanie Konkursu, wręczenie nagród odbędzie się 15 maja 2015 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zamościu.

 

Galeria:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates