Praktyka już od smyka

Drukuj
Utworzono: piątek, 15, maj 2015 admin

Zajęcia pod hasłem „Znamy numery alarmowe, gdy zajdzie potrzeba - w głowie są gotowe”.

Uczniowie klasy I c uczestniczyli w spotkaniu z pracownikiem pogotowia ratunkowego, by wspólnie uzgodnić, które sytuacje są niebezpieczne i jak im zapobiec. W trakcie zajęć odbyła się nauka na pamięć rymowanki o tym, że w razie zagrożenia korzystamy z numerów alarmowych śmiało, lecz nigdy dla zabawy, gdy nic się nie stało. W tym celu wykorzystano materiał obrazkowo – tekstowy, a następnie praktyczne działanie, czyli samodzielne opatrywanie ran.

Dziękujemy bardzo Panu Edwardowi Adamczukowi za wyjaśnienia, jak ważne jest życie i zdrowie, jak zadbać o nie lub poradzić sobie w trudnej sytuacji. Dziękujemy również za serdeczność i cierpliwość podczas tej niecodziennej dla nas nauki bandażowania poszczególnych części ciała.

Wych. Iwona Rubacha

 

Galeria:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates