Podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Drukuj
Utworzono: niedziela, 17, maj 2015 admin

14 maja br. odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015. W konkursach przedmiotowych startują uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Organizuje je Kuratorium Oświaty w Lublinie. Według informacji KO w tym roku szkolnym do rywalizacji na etapie szkolnym przystąpiło 34 511 uczniów. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się 3596 osób, a do wojewódzkiego - 1067. Spośród nich wyłoniono 616 laureatów.

Tegoroczne podsumowanie miało miejsce w Lublinie Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Nagrody, dyplomy i podziękowania składali uczniom, nauczycielom i dyrektorom szkół pracownicy LKO, na czele z Lubelskim Kuratorem Oświaty. Na uroczystości nie zabrakło uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 Patrycji Korońskiej laureatki konkursu ortograficznego i Tomasza Budzyńskiego laureata z przyrody. Nasi uczniowie podziękowania otrzymali z rąk pani Wicekurator Oświaty Anny Szczepińskiej.

Laureatom serdecznie gratulujemy.

 

Galeria:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates