Konkurs „Polak Potrafi”

Drukuj
Utworzono: czwartek, 21, maj 2015 Tomek

Dnia 13 maja 2015 r. w naszej szkole odbył się między klasowy konkurs muzyczny „Polak Potrafi” dla klas IV - VI. W konkursie tym ostatecznie wzięło udział 15 uczestników. Ich zadaniem było zaprezentowanie swoich talentów artystycznych: gra na instrumencie muzycznym, śpiew, taniec . Uczestnicy występowali w zespołach, duetach i solo. Przygotowując swój występ, zadbali o najmniejsze szczegóły - fryzurę, strój, dodatki, ruch sceniczny, wszystko po to, aby jak najlepiej wcielić się w rolę wybranego wykonawcy.

Wszyscy wykonawcy wypadli znakomicie. Włożyli w występ dużo pracy i zaangażowania. Zabawa była przednia zarówno dla dzieci, nauczycieli jak i publiczności.Gorąca atmosfera towarzyszyła występom do samego końca. Jury w składzie: Pani Aneta Franke, Pani Dorota Wawrzyniuk, Pani Małgorzata Hanc oraz uczennica gimnazjum – Karolina Marchlewska miały duży problem z przyznaniem miejsc, gdyż poziom, jaki zaprezentowali artyści, był bardzo wysoki i wyrównany. Ostatecznie po podliczeniu punktów ustalono następujący werdykt:

I miejsce - Dominika Krawiec z klasy IV c.

II miejsce - zespół dziewczynek z klasy V a w składzie - Ewa Romaniszyn i Wiktoria Chachler.

III miejsce - zespół dziewczynek z klasy VI a w składzie – Katarzyna Polska i Marija Saczuk.

Wyróżnienie otrzymały: Julia Borkowska z klasy IV a i Oliwia Mołczan z klasy V b.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun SU : Justyna Marcych

 

Galeria:

 

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates