Konkurs plastyczny

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 08, czerwiec 2015 Tomek

W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin ks. Jana Twardowskiego Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny pt. :”ILUSTRACJA DO WYBRANEGO WIERSZA ks. Jana Twardowskiego”. Nie tylko słowem, ale i pędzlem można uczcić pamięć o wybitnym człowieku, jakim był ks. Jan Twardowski. Każdy człowiek jest na swój sposób artystą. W każdym dziecku bowiem tkwią możliwości twórcze. Taki cel przyświecał organizatorom szkolnego konkursu plastycznego.

Celem konkursu było również propagowanie sylwetki ks. Jana Twardowskiego oraz wartości, jakie wyznawał, a także rozwijanie zainteresowań poezją i zamiłowań plastycznych. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i oryginalne.

Komisja konkursowa w składzie: p. Anna Dzik, Alicja Dudas, Małgorzata Hanc i Aneta Kawalec dokonała oceny prac dzieci i wyłoniła zwycięzców:

Nagrodzeni: - Magdalena Bojarczuk – kl. VI a - Masza Saczuk – kl.VI a - Katarzyna Szkodzińska – kl. V a

Wyróżnieni: - Klaudia Momot – kl.VI b - Katarzyna Polska – kl.VI a - Gabriela Szeweńko – kl. V a

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za przygotowanie prac.

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates