Przedstawienie „Cinderella”

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 08, czerwiec 2015 Tomek

Tydzień Języków Obcych to impreza coroczna w naszej szkole. W jej ramach uczniowie mogli obejrzeć przedstawienie „Cinderella” czyli „Kopciuszek” przygotowany przez Szkolny Klub Europejski. „Cinderella” to wzruszająca historia dziewczynki, nękanej przez złośliwą macochę i jej niedobre córki.- Było to o tyle ciekawe, że uczniowie przygotowali je w języku angielskim. Rolę tytułową zagrała Patrycja Pawlos, nie zabrakło słynnych złych córek (w te role wcieliły się uczennice: Oliwia Mołczan i Oliwia Repeć), Macochy (Julia Dąbrowska), Księcia (Rafał Hubko), Wróżki (Marta Suchodolska) oraz posłańca (Maciej Steciuk i Klaudia Kowalczuk).

Rola Narratora powierzona została Patrycji Korońskiej. Wspaniała gra młodych aktorów, kolorowe stroje, piękna dekoracja wywołały niekończące się brawa zgromadzonej publiczności. W przedstawieniu mogliśmy usłyszeć utwory z filmów „Shrek”, „Benny Hill” oraz utwory Beethovena. Uzupełnieniem całości przedstawienia był wspaniały śpiew Julii Dąbrowskiej. Pogodny, pełny dowcipu i humoru spektakl obejrzało grono pedagogiczne oraz uczniowie naszej szkoły.

 

Galeria:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates