Zakończenie roku szkolnego 2014/1015

Drukuj
Utworzono: sobota, 04, lipiec 2015 admin

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” i Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II podsumowali rok szkolny i rozpoczęli wakacje. 19 czerwca br. żegnając kolejny rok nauki, społeczność szkolna wzięła udział we mszy świętej, dziękując za wszystkie otrzymane w ciągu roku łaski. 26 czerwca przyszedł czas na podziękowania, rozdanie świadectw, nagród i dyplomów.

    W uroczystości dla gimnazjalistów, która rozpoczęła się o godz. 8.00 uczestniczył p. Szymon Patkowski, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu przy Urzędzie Miasta. Na drugą cześć dla uczniów szkoły podstawowej o godz. 10.00 przybył p. Tomasz Zając, Burmistrz Miasta. W swoich przemówieniach dziękowali gronu pedagogicznemu za ich pracę, i za zaangażowanie społeczności szkolnej w działania lokalne a uczniom życzyli satysfakcji z otrzymanych świadectw i udanych wakacji.

    Dyrektor szkoły Danuta Krawczuk skierowała podziękowania do nauczycieli, którzy wkładali swój trud w kształtowanie postaw uczniów, pracowników szkoły, rodziców, władz miasta i wszystkich osób, które wspierały szkołę w jej działaniach. Podziękowania otrzymali również rodzice zaangażowani w życie szkoły. Uczniom od najmłodszego do najstarszego pogratulowała sukcesów. Zauważyła, jak wielu uczniów wynikami w nauce, wynikiem sprawdzianu po klasie szóstej i po trzeciej gimnazjum, udziałem w licznych konkursach, przeglądach, zawodach sportowych, pracą w agendach uczniowskich czy kołach zainteresowań udowodniło, że potrafi sobie stawiać wyzwania i co najważniejsze sprostać im. Absolwentom - uczniom klas szóstych i trzecich gimnazjum życzyła, aby zabrali ze szkoły jak najlepsze wspomnienia a określenie absolwent Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 3 napawało ich dumą. Do wszystkich uczniów udających się na upragnione wakacje skierowała słowa: „Życzę, aby ten czas dodał Wam sił i energii na kolejne miesiące nauki. Wypoczywajcie bezpiecznie i mądrze, zawierajcie ciekawe znajomości, korzystajcie z licznych atrakcji ale zwłaszcza nad wodą, zachowajcie ostrożność, rozwagę i wyobraźnię. Niech nadchodzące wakacje będą dla Was wszystkich pod każdym względem udane”.

Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem nagrody książkowe i dyplomy za wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie, w konkursach przedmiotowych i artystycznych, za działalność społeczną, charytatywną oraz zaangażowanie w agendach uczniowskich. Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców, za które p. dyrektor złożyła podziękowanie obecnej na uroczystości przewodniczącej Rady Rodziców p. Annie Wiśniewskiej.

Za reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim ogólnopolskim i międzynarodowym, uzyskanie tytułu laureata i finalisty, oraz wyróżnienia, nagrody książkowe i dyplomy otrzymali:

 • Tomasz Budzyński – V a - laureat Konkursu przyrodniczego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty; (opiekun E. Szkalej)
 • Patrycja Korońska – kl. V b - laureatka Konkursu ortograficznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty; (opiekun D. Bożek)
 • Julia Bartko – VI b, Izabela Ciesielczuk – VI b - finalistki Konkursu przyrodniczego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty; (opiekun J. Marcych)
 • Julia Bartko – VI b - finalistki Konkursu historycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty; (opiekun I. Spisacka)
 • Suchodolska Marta – kl. Vb – finalista Konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty; (opiekun D. Witkowska)
 • Milena Turzyńska – III a - finalistka Konkursu matematycznego „Mimak” organizowanego przez LSCDN w Zamościu; (opiekun E. Janicka)
 • Tomasz Budzyński – V a - laureat Konkursu matematycznego „Szpak” organizowanego przez LSCDN w Zamościu; (opiekun J. Tumiłowicz Fijołek)
 • Paulina Bębenek – IV a finalistka - Konkursu matematycznego „Szpak” organizowanego przez LSCDN w Zamościu; (opiekun J. Tumiłowicz Fijołek)
 • Gąsior Jakub kl. II a, Zając Patrycja kl. II a, Szabat Aleksandra kl. III a, Budzyński Tomasz kl. Va, Wanarski Szymon kl. Va – wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”; (opiekunowie: E. Janicka, A. Handziuk, J. Tumiłowicz Fijołek)
 • Miłosz Kondrak kl. IV a, Julia Kopczyńska kl. IV a, Matylda Bień kl. IV a, Sebastian Zając kl. IV a - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „EKOTEST”; w kategorii Adept dla klas V i VI wyróżnienie - Magdalena Suchodolska kl. V b; w kategorii Maluch dla klas III – IV bardzo dobry wynik: Milena Turzyńska kl. III a, Julia Głuszak, Marcela Mazurek, Greta Szwaczkiewicz, Patryk Roch, Germańska Wiktoria, Bartosz Kozar; (opiekunowie: J. Marcych, E. Szkalej, E. Janicka, D. Wawrzyniuk)
 • Magdalena Bojarczuk kl. VI a, Tomasz Budzyński kl. V a - laureaci w Wojewódzkim Konkursie j. angielskiego „CLICKONMANIAK”; finaliści - Paulina Bębenek IV a, Julia Kopczyńska, Matylda Bień, Wiktoria Buczko, Katarzyna Tokarczuk, Patrycja Korońska V b, Rafał Hubka, Marta Suchodolska V b, Izabela Ciesielczuk VI b, Julia Bartko VI b; (opiekunowie: B. Szlonzak, D. Witkowska)
 • Tomasz Budzyński kl. V „a”, Patryk Księżycki – kl. V „a” finaliści w XI Regionalnym Konkursie Informatycznym „Myszka” (opiekun K. Łopocki)

 

Za osiągnięcia w konkursach artystycznych, literackich i plastycznych na różnych szczeblach podziękowania otrzymali: 

 • Martyna Wiśniewska kl. IV c, Miłosz Kondrak kl. IV a, Maja Baranowska kl. IV c wyróżnienie w XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej – Słupsk, 2015r. (opiekunowie: A. Dzik, M. Słupna)
 • Tomasz Budzyński – kl. V a - I nagroda; Wiktoria Buczko – kl. V a - wyróżnienie w XXIX Konkursie Literackim "DEBIUT” (opiekun E. Sitnik – Pogwizd)
 • Oskar Karwat kl. III b - wyróżnienie w XXII Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczno - Plastycznym „Ziemia jest Jedna”; Karolina Zimon – kl. III b - praca zakwalifikowana do wystawy (opiekun D. Wawrzyniuk)
 • Julia Ptak kl. III a – wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – Barwy Radości”; Karolina Zimon – kl. III a - praca zakwalifikowana do wystawy; (opiekun E. Janicka)
 • Szymon Migas kl. III b – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Cztery pory roku - Lato w kolażu” (opiekun D. Wawrzyniuk)
 • Oliwia Mołczan kl. V b - II nagroda w XIV Wojewódzkim Konkursie Twórczości "Zawsze niech będzie... (opiekun A. Franke)
 • Oliwia Mołczan V b, Martyna Wiśniewska – IVc, Dominika Krawiec – IV c nagroda w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej (etap powiatowy) – „Śpiewający słowik”; (opiekun A. Franke)

 

Świadectwa z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali: Budzyński Tomasz, Buczko Wiktoria, Tokarczuk Katarzyna, Bojarczuk Magdalena, Bartko Julia, Ciesielczuk Izabela, Chachler Wiktoria, Korońska Patrycja, Zaprzała Antoni Kopczyńska Julia, Pawlos Patrycja, Fijołek Bartłomiej, Ślązak Aleksandra, Bębenek Paulina Szkodzińska Katarzyna, Suchodolska Marta, Miłosz Kondrak, Weronika Stadnik, Matylda Bień, Sebastian Zając, Julia Borkowska, Oliwia Czerw, Dominika Czupryńska, Adam Jakubowski, Gabriela Marciniak, Mateusz Watras, Honorata Dobrowolska, Nicole Budzowska, Kinga Żuraw, Oliwia Grech, Julianna Pempko, Amanda Greń, Grzegorz Kędzierski, Karol Krystkowiak, Igor Krawczyński, Natalia Słowik, Dominika Krawiec, Julia Ciemięga, Maja Baranowska, Patrycja Gontarz, Martyna Wiśniewska, Kinga Frąc, Nicole Walczuk, Ewa Romaniszyn, Julia Kowalczuk, Michał Janicki, Mateusz Kamieniecki, Agata Bednarz, Jakub Kozik, Szymon Wanarski, Gabriela Szeweńko, Hubka Rafał, Olszak Zuzanna, Dąbrowska Julia, Aleksandra Dzirba, Piotr Perelmuter, Julia Wiśniewska, Olga Śmietanka, Aleksandra Biszczat, Jakub Tlak, Kamil Daciuk, Michał Paradowski, Dominik Zubko, Weronika Grzyb, Markiewicz Marta Momot Klaudia, Pitus Małgorzata, Trzos Patrycja, Żukowska Anna, Młynarczuk Weronika.

Dyplomy za wzorową 100 % frekwencję odebrali: Antoni Krzyżanowski, Milena Turzyńska, Bartosz Brzóska, Julia Kaniuga, Bartosz Pawelec, Sebastian Lachowski, Jakub Gorzelnicki, Klaudia Strzępek, Filip Szymański, Martyna Wesołowska, Sandra Bęsiuk, Weronika Stadnik, Mateusz Watras, Julianna Pempko, Amanda Greń, Gabriela Szeweńko, Antoni Zaprzała, Hubka Rafał, Dąbrowska Julia, Natalia Bednarczuk, Magdalena Bojarczuk.

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim podziękowania otrzymali: Izabela Ciesielczuk, Julia Bartko, Olga Śmietanka, Aleksandra Dzirba, Alesandra Ślązak, Małgorzata Pitus, Marija Sachuk, Natalia Bednarczuk, Julia Wiśniewska, Magdalena Lachowska, Jakub Tlak, Bartłomiej Fijołek, Piotr Perelmuter, Weronika Młynarczuk, Konrad Słowik, Bartosz Dąbrowski, Jakub Łaba.

Za działalność artystyczną w zespole wokalnym w roku szkolnym 2014/2015 nagrody odebrali: Aleksandra Ślązak, Masza Saczuk, Olga Śmietanka, Katarzyna Polska, Weronika Grzyb, Bartłomiej Fijołek, Piotr Perelmuter, Natalia Bednarczuk, Małgorzata Pitus, Julia Bartko, Julia Hojda, Agata Bednarz, Wiktoria Buczko, Wiktoria Chaachler, Ewa Romaniszyn, Gabriela Szeweńko, Katarzyna Szkodzińska, Anna Szymańska, Katarzyna Tokarczuk, Rozalia Wojtowicz, Dominika Krawiec, Martyna Wiśniewska, Patrycja Gontarz, Marta Markiewicz, Oliwia Mołczan, Patrycja Pawlos, Aleksandra Domańska.

Za osiągnięcia sportowe nagrody otrzymali: Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Marija, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Lachowska Magdalena, Polska Katarzyna, Ślązak Aleksandra, Bojarczuk Magdalena, Bojarczuk Natalia, Biszczat Aleksandra, Fijołek Bartek, Tlak Jakub, Kudelski Adrian, Pelermuter Piotr, Piasecki Patryk, Daciuk Kamil, Paradowski Michał, Kuropatwa Damian, Marchlewski Jakub, Zubko Dominik, Ciucki Szymon, Wanarski Szymon, Kamieniecki Mateusz, Wroński Karol, Janicki Michał, Budzyński Tomasz, Janicki Michał, Kamieniecki Mateusz, Kozik Jakub, Księżycki Patryk, Rutkowski Jakub, Wanarski Szymon, Wroński Karol, Woś Maciej, Zaprzała Antoni.

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates