"Zawsze niech będzie …"

Utworzono: sobota, 30, kwiecień 2016 admin

13 kwietnia 2016 roku w SOSW w Zamościu odbyły się przesłuchania wokalistów XV Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Dla Dzieci i Młodzieży "Zawsze niech będzie …" ZSM nr 3 w Hrubieszowie reprezentowali soliści - Karol Derlak IV a i Oliwia Mołczan VI b oraz dwa zespoły: Zespół MY w składzie: Wiktoria Buczko, Agata Bednarz, Julia Hojda, Anna Szymańska, Wiktoria Chachler z VI a oraz Oliwia Mołczan z VI b. Gimnazjalistki z zespołu ONE to: Agata Łaba, Justyna Szlonzak, Aleksandra Kędziera z klasy II a, Julia Dąbrowska z III b oraz uczennice klasy I b, Matra Markiewicz i Małgosia Pitus.

W konkursie wokalnym wystąpiło 58 podmiotów wykonawczych w różnych kategoriach. Mamy też reprezentantów naszej szkoły w części plastycznej konkursu. Są to: Aleksandra Szabat, Oliwia Romanowicz, Karolina Zimon z klasy IV b, Milena Turzyńska IV a, Dominika Czupryńska Va, Rafał Hubka, Patrycja Pawlos, Julia Dąbrowska, Marta Suchodolska, Zuzia Olszak z klasy VIb.

Czekamy na wyniki.