Wizyta w HOSiR

Drukuj
Utworzono: wtorek, 17, maj 2016 admn

Dnia 13 maja klasa IV b udała się do Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, by skorzystać z jego ofert i zażyć ruchu na świeżym powietrzu. Na początku dzieci zatrzymały się na terenie siłowni zewnętrznej. To tutaj został zgromadzony sprzęt, który pozwala uczniom spożytkować energię, pobawić się z rówieśnikami, wykonać przeróżne ćwiczenia, w tym akrobatyczne. Po godzinnych zajęciach dzieci wraz z wychowawcą, nauczycielami wych. fiz. - p. Iwoną Stefaniak i p. Dominikiem Stajszczykiem (instruktorem) udali się do parku linowego.

Uczestnicy zajęć po zapoznaniu się z regulaminem mogli zmierzyć się z 41 przeszkodami. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje most tybetański. Ciekawe są również takie elementy jak: beczka, platforma nadziei czy ścianka wspinaczkowa. Uczniowie po przejściu wybranych tras do szkoły powrócili pełni pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

 

Galeria:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates