"Wiersze z piórnika" po raz piętnasty

Utworzono: wtorek, 17, maj 2016 admin

Piątek, 13.05.2016 r. dla uczniów klas II i III Szkoły Podstawowej nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego – „Hubala” w Hrubieszowie nie był pechowy. Tego dnia odbyło się podsumowanie XV Szkolnego Konkursu Poetyckiego z cyklu „Wiersze z piórnika” pod hasłem „O czym myślę, gdy śnię…”. Komisja konkursowa w składzie: panie: Marta Słupna, Barbara Kurek – Kaszuba i Małgorzata Hanc, oceniła prace 78. uczniów, których prace wpłynęły na konkurs.

Mając na uwadze oryginalność, walory artystyczne utworu, strukturę tekstu, poprawność językową, gatunek, jakość doboru środków stylistycznych oraz samodzielność, komisja przyznała 5 nagród i 24 wyróżnienia.

Oprócz dyplomów dzieci otrzymały drobne nagrody rzeczowe, tomik poezji pt. „O czym myślę, gdy śnię…” i słodycze. Laureatami zostali:

Natasza Kaszyryn, Wojciech Sawicki, Antoni Szabat - kl. II a

Wiktoria Boniecka, Maciej Gałecki – kl. III a

Gratulujemy małym poetom i życzymy dalszych sukcesów