Matematyczne Sukcesy

Drukuj
Utworzono: czwartek, 23, czerwiec 2016 admin

W środę 15 czerwca 2016 r. w Zamościu odbyła się uroczystość podsumowania i wręczenia nagród laureatom Konkursów Matematycznych SZPAK i ZAGIMAK. Konkurs organizowany jest przez LSCDN w Zamościu pod patronatem Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Zamościu. Uroczystość odbyła się w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu, a otworzył ją kierownik LSCDN oddział w Zamościu pan Bogdan Leszczuk.

Wśród zaproszonych gości był poseł Sławomir, który wręczał wyróżnionym nagrody i dyplomy. Na uroczystości nie zabrakło i w tym roku uczniów naszej „TRÓJKI”. W Konkursie SZPAK laureatem została Milena Turzyńska z klasy IV „a”. Przypomnijmy, że tytuł finalisty uzyskał Tomasz Budzyński z klasy VI „a”. Natomiast w konkursie ZAGIMAK tytuł finalisty uzyskał Kamil Zubko z klasy III „a”.

Gratulujemy nagrodzonym oraz ich opiekunom: pani Joannie Tumiłowicz-Fijołek oraz pani Lilli Mystowskiej. Życzymy dalszych sukcesów.

 

Zdjęcia:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates