Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Dziewcząt

Utworzono: wtorek, 03, styczeń 2017 admin

Dnia 5 i 12 grudnia w hali sportowej ZSM nr 3 odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w piłce nożnej halowej dziewcząt. Udział w turnieju wzięło 6 drużyn, które zostały rozlosowane do dwóch grup. W grupie A znalazły się zespoły z klasy VI B, V A, IV B, w grupie B VI A, IV A, V B. Rozegrano 6 meczów eliminacyjnych w wyniku których ustalono kolejność miejsc w grupach i wyłoniono drużyny wchodzące do finału.

Rozegrane mecze:

VI B – IV B 7 : 0

VI A – IV A 2 : 0

V A – IV B 2 : 0

IV A – V B 3 : 0

VI B – V A 0 : 1

VI A – V B 6 : 0

Miejsca w grupie Grupa A

1. V a

2. VI b

3. IV b

1. VI a

2. IV a

3. V b

Do finału weszły zespoły, które zajęły 2 pierwsze miejsca w grupach. Następnie 1 i 2 miejsca z przeciwnych drużyn zagrały mecze o możliwość walki o miejsce pierwsze.

V A - IV A 1 : 1 po serii rzutów karnych 2 : 1 celny strzał wykonała Milena Turzyńska

VI B – VI A 0 : 5

Mecz o III miejsce IV A – VI B 1 : 0 dla IV A

Mecz o I miejsce V A – VI A 0 : 1 dla VI A

Klasyfikacja końcowa

I miejsce - VI A ,

II miejsce V A ,

III miejsce IV A

IV miejsce VI B ,

V miejsce IV B oraz V B

Król strzelców – Matylda Bień z kl VI A - 8 bramek 4 bramki strzeliły – Milena Turzyńska VA, Julia Kopczyńska VIA, Nicola Budzowska VIB, 2 bramki – Oliwia Czerw VIA

Skład zwycięskiej drużyny: Sylwia Bartosiewicz – bramkarz, Matylda Bień, Oliwia Czerw, Julia Kopczyńska, Sandra Bęsiuk, Gabriela Marciniak, Paulina Bębenek, Dominika Czupryńska, Weronika Stadnik.

Po rozegraniu meczów finałowych odbyło się zakończenie zawodów i dekoracja zwycięzców. Mistrzynie Szkoły oraz Król Strzelców otrzymał pamiątkowy puchar, a pozostałe drużyny dyplomy.

Szkolny Klub Sportowy gratuluje zwycięzcom, a wszystkim zawodniczkom odwagi i szlachetnej, pełnej poświęceń walki do ostatniego gwizdka.

Dziękujemy za miłą atmosferę i zapraszamy za rok.

Galeria