Piłkarski sukces dziewcząt SP 3 Hrubieszów

Dnia 18.05.2017r. w Chełmie odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej dziewcząt. W turnieju udział brały drużyny reprezentujące powiat biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubelski, świdnicki, tomaszowski, zamojski, m. Chełm, m. Zamość. Po rozlosowaniu 2 grup eliminacyjnych, po 6 drużyn każdy, grających na 2 boiskach Orlik dziewczęta z SP 3 znalazły się w podgrupie C z Wierzbą i Krzemieniem.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa w skoku wzwyż

W dniu 20.12.2016 r. w hali sportowej przy ZSM nr 3 w Hrubieszowie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w skoku wzwyż oraz "II memoriał im. Wiesława Grzyba w skoku wzwyż" dla młodzieży gimnazjalnej. Podobnie jak w roku ubiegłym zawody oficjalnie otworzyła Dyrektor szkoły Pani Danuta Krawczuk. Minutą ciszy uczczono pamięć wieloletniego nauczyciela ś.p. Wiesława Grzyba, a delegacja uczniów udała się na cmentarz złożyć wiązankę i zapalić znicz na grobie. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem o czym świadczy nie tylko duża liczba uczestników turnieju ale także licznie zgromadzona publiczność, która głośno i żywiołowo dopingowała zawodników.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Dziewcząt

Dnia 5 i 12 grudnia w hali sportowej ZSM nr 3 odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w piłce nożnej halowej dziewcząt. Udział w turnieju wzięło 6 drużyn, które zostały rozlosowane do dwóch grup. W grupie A znalazły się zespoły z klasy VI B, V A, IV B, w grupie B VI A, IV A, V B. Rozegrano 6 meczów eliminacyjnych w wyniku których ustalono kolejność miejsc w grupach i wyłoniono drużyny wchodzące do finału.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w halowej piłce nożnej chłopców

Do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn reprezentujących poszczególne klasy szkoły podstawowej. Po losowaniu i rozstawieniu ustalono skład 2 grup eliminacyjnych:

Grupa A

1. VA
2. VIC
3. IVA

Grupa B

1.VI B
2. V A
3. V B

Czytaj więcej...

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates