Nasze dziewczęta Mistrzyniami Województwa w sztafecie 4x100m

Dnia 5 czerwca na stadionie „Start” w Lublinie odbyły się Igrzyska Wojewódzkie w sztafetach szwedzkich i 4x100m. Rejon zamojski w tej najszybszej sztafecie reprezentowały uczennice kl VI A Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie. Dziewczęta spisały się doskonale. Po zaciętej walce do ostatniego metra, wygrały zawody wojewódzkie i awansowały do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się 15 czerwca w Łodzi. Prosimy o pozytywne myśli i trzymanie kciuków w tym dniu.

Czytaj więcej...

Złota sztafeta SP 3 Hrubieszów

Dnia 14.05.2014 r Tomaszów Lubelski był organizatorem Igrzysk Rejonowych w czwórboju lekkoatletycznym oraz sztafetach szwedzkich i 4x100m. Drużyna dziewcząt z klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 brała udział w tej imprezie z dużym powodzeniem. W sztafecie 4x100m zdobyły I miejsce z czasem 59,11 s. Wśród 5 sztafet, okazując się najszybsze, awansowały do Igrzysk Wojewódzkich, które odbędą się 5 czerwca w Lublinie. Zabrakło tylko 30 punktów do drugiego miejsca dającego awans do Igrzysk Wojewódzkich w czwórboju LA.

Czytaj więcej...

Piłkarki Trójki pierwsze w rejonie

Dnia 12 maja na obiektach sportowych SP 6 w Zamościu odbyły się Igrzyska Rejonowe w mini piłce nożnej dziewcząt. W turnieju udział wzięło 6 zespołów. Drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 po rozegraniu 2 meczów eliminacyjnych, wygrały w meczu finałowym i zdobyły I miejsce w rejonie zamojskim. Wszystkie dziewczęta uczęszczają do klasy VI a – sportowej. Awansowały do Igrzysk Wojewódzkich, które odbędą się 27 maja w Parczewie. Prosimy o trzymanie kciuków.

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści Trójki Mistrzami HLK!

Finały Hrubieszowskiej Ligi Koszykówki za nami. Po rozegraniu 12 spotkań rundy zasadniczej i 5 meczy play-off, Mistrzem HLK została najmłodsza drużyna - gimnazjaliści z ZSM nr 3 Trójka, pokonując w finale 48:27 starszych kolegów z miejscowego ZS Nr 3 - HrubieszówINFO-ZS3. III miejsce zajęła drużyna Warka TEAM wygrywając po zacięty meczu 35:34 z licealistami Staszica. Obydwa mecze były ciekawe i przyniosły sporo emocji.

Więcej na www.lubiehrubie.pl/sport/gimnazjalisci-trojki-mistrzami-hlk

I Runda Coca Cola Cup

1 kwietnia na Orliku przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbyły się zawody I etapu Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup. Do kolejnej rundy awansowały gimnazja z Trójki i Moniatycz.

Więcej na www.lubiehrubie.pl/sport/i-runda-coca-cola-cup-za-nami-awans-trojki-i-moniatycz

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates