Sukces medalowy naszych lekkoatletów

Drukuj
Utworzono: środa, 05, czerwiec 2013 admin

W finale wojewódzkim lekkoatletycznej Gimnazjady SZS, rozegranej w 4 czerwca w Puławach nasi sportowcy zdobyli pięć medali. Podwójne Mistrzostwo Województwa wywalczyła sztafeta chłopców 4x100 m., złoty medal zdobył Dominik Skoczylas w skoku w dal, srebrny medal wywalczyła Dominika Zając w pchnięciu kulą, a brązowy Paweł Małyszka w biegu na 100 m.

Sztafeta 4x100 m. zdobyła złoty krążek w drugiej kategorii tzw. festiwalu sztafet i uzyskała awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Łodzi 19 czerwca.

Sztafeta 4x100 m. - 46,42 s REKORD SZKOŁY, REKORD POWIATU do lat 16

Złoty medal - Krystian Traczuk, Paweł Małyszka, Dominik Skoczylas, Damian Jóźwiak, rezerwowy - Oktawian Czerniak

Skok w dal Złoty medal - Dominik Skoczylas 6,12 m.

Pchnięcie kulą Srebrny medal - Dominika Zając 10,69 m.
REKORD SZKOŁY

Bieg na 100 m Brązowy medal - Paweł Małyszka 11,50 s. eliminacje REKORD SZKOŁY, finał - 11,74s