Sukces siatkarzy ze szkoły podstawowej

Drukuj
Utworzono: piątek, 07, luty 2014 admin

W dniu 7 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej Igrzysk Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce chłopców. Nasza drużyna została podzielona na dwie kategorie. "Trójki" w których drużyny składały się z trzech zawodników oraz "Czwórki", z drużynami po czterech zawodników. Rywalizację w obu kategoriach wygrały drużyna z naszej szkoły podstawowej, i awansowała do turnieju rejonowego. 

Skład drużyny:

 1. Fijołek Bartek
 2. Daciuk Kamil
 3. Kudelski Adrian
 4. Paradowski Michał
 5. Tlak Jakub
 6. Ciucki Szymon
 7. Wysocki Grzegorz
 8. Pelermuter Jakub
 9. Blicharz Michał
 10. Capiuk Paweł
 11. Pietrusiewicz Filip
 12. Wanarski Kacper
 13. Kowalski Kordian
 14. Rodziewicz Kacper
 15. Ożóg Michał
 16. Szymański Jakub
 17. Mazur Piotr

Opiekun: Tomasz Szlonzak 

Galeria

Zdjęcia: lubiehrubie.pl

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates