Sukcesy sportowe SP3 w roku szkolnym 2014/15
Przedstawiamy osiągnięcia sportowe uczniów i uczennic Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie
SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT
W ROKU SZKOLNYM 2014 – 2015
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Igrzyska powiatowe IV miejsce Hrubieszów 24.09.2014r.
Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Lachowska Magdalena, Polska Katarzyna, Ślązak Aleksandra
BADMINTON
Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 04.11.2014 r.
Igrzyska Rejonowe IV miejsce Zamość 13.11.2014 r.
Grzyb Weronika, Dzirba Aleksandra
MINI SIATKÓWKA „4”
Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 26.11.2014 r.
Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Polska Katarzyna, Ślązak Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Bojarczuk Magdalena
MINI SIATKÓWKA „3”
Igrzyska Powiatowe III miejsce Hrubieszów 26.11.2014 r.
Buczko Wiktoria, Buta Natalia, Hojda Julia, Kowalczuk Julia, Sacharczuk Julia, Szkodzińska Katarzyna, Tokarczuk Katarzyna, Wójtowicz Rozalia
MINI KOSZYKÓWKA
Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów
Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Ślązak Aleksandra, Bojarczuk Natalia, Pitus Małgorzata, Trzos Patrycja, Bojarczuk Magdalena, Polska Katarzyna
MINI PIŁKA NOŻNA
Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 08.10.2014 r.
Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Ślązak Aleksandra, Bojarczuk Natalia, Momot Klaudia
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 24.04.2015 r.
Igrzyska Rejonowe IV miejsce Zamość 11.05.2015 r.
Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Biszczat Aleksandra
SZTAFETA 4 X 100 M
Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 24.04.2015 r.
Igrzyska Rejonowe V miejsce Zamość 11.05.2015 r.
SUKCESY SPORTOWE CHŁOPCÓW
W ROKU SZKOLNYM 2014 – 2015
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Igrzyska Powiatowe III miejsce Hrubieszów 29.09.2013 r.
Igrzyska Rejonowe IV miejsce Tomaszów Lubelski 02.10.2014r
Wroński Karol, Daciuk Kamil, Tlak Jakub, Opszyński Adam, Paradowski Michał, Rutkowski Jakub, Wanarski Szymon, Tchórzewski Kamil, Tchórzewski Kamil
MINI SIATKÓWKA „4”
Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 27.11.2014 r.
Igrzyska Rejonowe II miejsce Zamość 13.01.2015r.
Fijołek Bartek, Daciuk Kamil, Paradowski Michał, Tlak Jakub, Kudelski Adrian, Ciucki
Szymon, Romanowicz Kuba, Kuropatwa Damian, Perelrmuter Piotr, Marchlewski Jakub
MINI SIATKÓWKA „3”
Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 27.11.2014 r.
Igrzyska Rejonowe IV miejsce Zamość 13.01.2015r.
Wanarski Szymon, Rutkowski Jakub Kozik, Jakub Janicki Michał, Kamieniecki Mateusz, Budzyński Tomasz, Zaprzała Antoni, Woś Maciej
MINI KOSZYKÓWKA
Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 30.01.2015 r.
Igrzyska Rejonowe III miejsce Zamość 24.02.2015 r.
Fijołek Bartek, Tlak Jakub, Kudelski Adrian, Perelrmuter Piotr, Piasecki Patryk, Daciuk Kamil, Paradowski Michał, Kuropatwa Damian, Marchlewski Jakub, Zubko Dominik, Ciucki Szymon, Wanarski Szymon, Kamieniecki Mateusz, Wroński Karol, Janicki Michał
MINI PIŁKA RĘCZNA
Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 24.03.2015 r.
Damian Kuropatwa, Kamil Daciuk, Bartek Fijołek, Adrian Kudelski, Marchlewski Jakub, Michał Paradowski, Perelrmuter Piotr, Patryk Piaseck, Jakub Tlak, Dominik Zubko
MINI PIŁKA NOŻNA
Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 09.10. 2014r.
Wroński Karol, Daciuk Kamil, Tlak Jakub, Paradowski Michał, , Wanarski Szymon, Fijołek Bartek, Kudelski Adrian, Perelrmuter Piotr, Zubko Kamil, Marchlewski Jakub
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 24.04.2015 r.
Igrzyska Rejonowe V miejsce Zamość 11.05.2015 r.
Jakub Tlak, Kamil Daciuk, Bartek Fijołek, Michał Paradowski, Rutkowski Jakub, Wroński Karol
SZTAFETA 4 X 100 M
Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 24.04.2015 r.
Igrzyska Rejonowe IV miejsce Zamość 11.05.2015 r.
Jakub Tlak, Kamil Daciuk, Bartek Fijołek, Michał Paradowski
SZTAFETA SZWEDZKA
Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 24.04.2015 r.
Igrzyska Rejonowe III miejsce Zamość 11.05.2015 r.
Rutkowski Jakub, Wroński Karol, Budzyński Tomasz, Wanarski Szymon