ul. Zamojska 16, 22-500 Hrubieszów · tel. 84 696 31 10 · sekretariat czynny 7:30–15:30
Aktualności

Akcja „Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. W naszej szkole chcieliśmy by uczniowie uczyli się odpowiedzialności, by byli wrażliwi na los innych. Aby nie byli obojętni na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje.

W naszej szkole zorganizowana została zbiórka darów i datków na Fundację „Reksio i Przyjaciele”.

Celem tego przedsięwzięcia było kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt, zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywnego włączania się do akcji charytatywnych oraz poprawa komfortu życia zwierząt, którym nie udało się jeszcze trafić do kochającego domu. Organizatorem i koordynatorem akcji był Samorząd Uczniowski.

Cieszymy się, że tak wielu uczniów z klas 0 –VIII odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji. Dzieci przynosiły pieniądze, karmę, stare koce, zabawki i akcesoria dla psów. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły.

Podczas tegorocznej akcji zebraliśmy 450 zł.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Justyna Marcych, Ewa Sitnik – Pogwizd

Galeria (10 zdjęć)

Zdjęcie 1 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 2 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 3 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 4 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 5 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 6 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 7 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 8 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 9 z galerii wydarzenia

Nasi partnerzy

Bank Spółdzielczy w Dołhobyczowie Wydział Politologii UMCS Akademia Cisco Kapitał Ludzki

Uczestniczymy

Laboratoria przyszłości Erasmus+ Akredytacja Erasmusa Szkoła dobrego wychowania Szkoła myślenia pozytywnego Zachowaj Trzeźwy Umysł Wiarygodna Szkoła Szkoła bez przemocy Lepsza Szkoła Z kulturą mi do twarzy Projekt Tradycyjny Sad