ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

 

"ORLIK" OTWARTY W WAKACJE

Informujemy że boiska sportowe "Orlik" przy naszej szkole
będą otwarte w okresie wakacji w godz.:

poniedziałek-piątek – 12.00 - 21.00
sobota - 11.00 - 16.00 

Zapraszamy!

_______________________________________________

 

EGZAMINY POPRAWKOWE

Szkoła Podstawowa:

Matematyka – 26 sierpnia 2019 r. godzina 8.30
Biologia – 26 sierpnia 2019 r. godzina 8.30
Język polski – 26 sierpnia 2019 r. godzina 8.30
Język rosyjski – 26 sierpnia 2019 r. godzina 8.30  

_______________________________________________

 

UWAGA UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ Nr 3

Podręczniki na rok szkolny 2019/2020 są nieodpłatne.

Do odebrania będą na początku roku szkolnego.

Uczniowie kupują tylko książki do religii do poszczególnych klas:

 

Klasa I
Tytuł: Jesteśmy rodziną Pana Jezusa, Autor: Ks. Piotr Goliszek,
Wydawnictwo Gaudium Lublin

Klasa II
Tytuł: Kochamy Pana Jezusa, Autor: Ks. Piotr Goliszek,
Wydawnictwo Gaudium Lublin

Klasa III
Tytuł: Przyjmujemy Pana Jezusa
Autor: Ks. Piotr Goliszek, Wydawnictwo Gaudium Lublin

Klasa IV
Tytuł: Jestem chrześcijaninem + karty pracy
Autor: Ks. Waldemar Janiga,
Wydawnictwo Gaudium Lublin

Klasa V
Tytuł: Wierzę w Boga + karty pracy
Autor: Ks. Waldemar Janiga, 
Wydawnictwo Gaudium Lublin

Klasa VI
Tytuł: Wierzę w Kościół + karty pracy
Autor: Ks. Waldemar Janiga, 
Wydawnictwo Gaudium Lublin

Klasa VII
Tytuł: Spotykam Twoje słowo + karty pracy
Autor: Ks. Paweł Mąkosa, 
Wydawnictwo Gaudium Lublin

Klasa VIII
Tytuł: Idę z Tobą przez życie + karty pracy
Autor: Ks. Paweł Mąkosa, 
Wydawnictwo Gaudium Lublin

 

Lista pozostałych podręczników

   
_______________________________________________


WYPRAWKA DO KLASY „0”

Podręczniki dla zerówki - Olek i Ada. Sześciolatek. Poziom B+. Pakiet.
Wydawnictwo MAC Edukacja

  1. Zeszyty: dwulinia – 1 szt.; kratka – 1 szt.; czysty 60 kart. - 1 szt
  2. Kolorowanka – 1 szt.
  3. Teczka biurowa z gumką – 1 szt.
  4. Papier Xero biały - 1 ryza
  5. Papier Xero kolorowy - 40 kartek
  6. Segregator + koszulki małe i duże po 20 szt.
  7. Blok techniczny biały A4 (mały) - 2 szt.
  8. Blok techniczny biały A3 (duży) - 1 szt.
  9. Blok techniczny kolorowy A4 (mały) - 2 szt.
  10. Blok techniczny kolorowy A3 (duży) - 1 szt.
  11. Brystol duży (kolor) - 1 szt.; brystol duży (biały) - 1 szt.
  12. Papier szary - 2 szt.
  13. Wycinanki – zwykłe 1 szt., samoprzylepne – 1 szt.
  14. Nożyce – 1 szt.
  15. Ołówki (zielone) – 4 szt. (zastrugane),
  16. Kredki „Bambino” w drewnie 12 kol. – 1 paczka + strugaczka,
  17. Kredki „Bambino” małe – 2 paczki
  18. Pastele „Pentel” 16 kol. – 1 paczka
  19. Klej w sztyfcie średni (żółto – zielony) dobrze klejący - 4 szt.
  20. Klej biurowy w tubce - 2 szt.
  21. Plastelina "Astra" 12 kol.– 1 op.
  22. Farby plakatowe w słoiczku "Astra" 12 kol. + pędzelek okrągły i płaski (oba średniej grubości)
  23. Podkładka plastikowa - 1 szt.
  24. Tusz kreślarski czarny lub niebieski - 1 szt
  25. Bibuła – 5 różnych kolorów; krepina - 1 szt.
  26. Patyczki do szaszłyków długie - 20 szt.
  27. Kubeczki jednorazowe - 30 szt.
  28. Papier toaletowy – 8 szt.
  29. Ręczniki papierowe – 2 szt. (na miesiąc)
  30. Chusteczki higieniczne wyciągane (100 szt.) - 1 op.
  31. Mydło w płynie - 2 szt. (na rok)
  32. Strój gimnastyczny w woreczku.

Uwaga! Wszystkie rzeczy (w miarę możliwości) należy podpisać!

 ________________________________________________
 

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

    Za nami kolejny rok ciężkiej pracy, który zaowocował sukcesami w postaci dobrych wyników z egzaminu gimnazjalnego i egzaminu ósmoklasisty, wynikami końcoworocznymi ale też osiągnięciami zarówno w dziedzinie nauki, jak i sportu.

W klasach I - III za reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych i uzyskanie tytułu laureata i finalisty, oraz wyróżnienia, nagrody książkowe i dyplomy otrzymali:

  • Mikołaj Miścior za wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY;
  • Klaudia Szkutnik za wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY trzecią nagrodę w XXX VIII Małym Konkursie Recytatorskim na etapie wojewódzkim;
  • Izabela Pisklak za zdobycie tytułu finalistki w konkursie Matematycznym MIMAK 2019 organizowanym przez LSCD Zamość i laureata w Szkolnym Konkursie Mistrz Matematyki;
  • Sara Błaszczuk, za zdobycie tytułu finalistki w konkursie Matematycznym MIMAK 2019 organizowanym przez LSCD Zamość i laureata w Szkolnym Konkursie Mistrz Matematyki;
  • Angelika Walicka za zdobycie tytułu finalistki w konkursie Matematycznym MIMAK 2019 organizowanym przez LSCD Zamość i tytuł laureata w Szkolnym Konkursie Mistrz Matematyki;
  • Karol Stefaniak, Zofia Umer, Patryk Kowalczuk, Adam Szklarz, Magdalena Marciniuk, Patrycja Żyłowska, Szymon Hapoński - za uzyskanie tytułu laureata w Szkolnym Konkursie: Mistrz Ortografii.

Za tytuł SUPER CZYTELNIKA podziękowania otrzymali: Katarzyna Bałakut i Igor Wójcicki. Nagrody za osiągnięcia w Szkolnym Turnieju Szachowym otrzymali: I miejsce – Hubert Zwolak, II miejsce – Kamil Steciuk, II miejsce - Hanna Stankiewicz.

Największe sukcesy w roku szkolnym 2018/2109 wśród uczniów klas IV- VIII i gimnazjum osiągnęli:

  • Tomasz Budzyński: laureat wojewódzkiego konkursu fizycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, zdobywca tytuł „KAON” w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2019”, laureat Konkursu Matematycznego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu. Milena Turzyńska finalistka wojewódzkiego konkursu Polonistycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
  • Blicharz Jakub, Boczkowski Hubert, Brzoska Bartosz, Burdzań Jakub, Gąsior Jakub, Grzeszczuk Karol, Juszczak Piotr, Kiryczuk Szymon, Padkowski Filip, Patkowski Mikołaj, Pawelec Bartosz, Pirogowicz Kacper, Pius Mateusz, Stefaniak Jakub, Walencik Dawid; zdobywcy III miejsca w wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej, IV miejsca w wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Koszykówce, V miejsca w wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Czwórboju.
  • Sandra Bęsiuk - VI miejsce w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w biegu na 600 m.

Za reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim i uzyskanie tytułu laureata i finalisty, oraz wyróżnienia, nagrody książkowe i dyplomy otrzymali uczniowie klas IV- VIII i gimnazjum:

  • Wiktoria Boniecka za zdobycie tytułu finalisty XXXVIII wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego, za wyróżnienie w XVIII wojewódzkim Konkursie Literackim "Zawsze niech Będzie", za wyróżnienie w XXXV Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej, zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego „Clikonmaniac”, za III miejsce w Konkursie Piosenki Europejskiej, za bardzo dobry wynik w Konkursie z Języka Angielskiego „FOX”;
  • Aleksandra Szabat za zdobycie tytułu laureata w XVIII Wojewódzkim Konkursie Literackim: „Debiut”;
  • Patrycja Zając za tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego „Clikonmaniac”, za bardzo dobry wynik w Konkursie z Języka Angielskiego „FOX, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY;
  • Kinga Żuraw za zajęcie I miejsca w formie literackiej w wojewódzkim konkursie „Zawsze niech będzie”;
  • Zuzanna Tychmańska za II miejsce w Konkursie Piosenki Europejskiej za bardzo dobry wynik w Konkursie z Języka Angielskiego „FOX".
  • Alan Księżyk za tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego „Clikonmaniac”, za bardzo dobry wynik w Konkursie z Języka Angielskiego „FOX";
  • Kacper Jamróż, Paweł Budzyński i Szymon Lenard za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Ekologiczno - Regionalnym „Lubelszczyzna- moja Mała Ojczyzna” przebiegającego pod Hasem „Lubelskie Green Velo”;
  • Marlena Uszko za wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY;
  • Zuzanna Olszak wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na temat ekologii i ochrony środowiska EKOTEST;
  • Klaudia Gniecka za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na temat ekologii i ochrony środowiska EKOTEST;
  • Konrad Flis, Julia Ptak, Maria Chwedczuk Jakub Marcych za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA.
  • Jakub Sowa za uzyskanie tytułu "Mistrza Ortografii klas V" w Szkolnym Konkursie Ortograficznym. 

Gratulacje i nagrody ufundowane przez Burmistrz Miasta Panią Martę Majewską za uzyskanie 100% wyniku egzaminu gimnazjalnego w części podstawowej z języka angielskiego otrzymali:

  • Tomasz Budzynski (przedmioty przyrodnicze - chemia, fizyka, biologia, geografia),
  • Rafał Hubka (historia i wiedza o społeczeństwie, język angielski podstawowy),
  • Wiktoria Buczko (język angielski podstawowy i rozszerzony),
  • Katarzyna Tokarczuk (język angielski rozszerzony),
  • Oliwia Ciołko ( język angielski podstawowy)

Najwyższą średnią 6,0 w roku szkolnym 2018/2019 uzyskała Patrycja Zając z klasy VI a. Za najlepsze wyniki w nauce otrzymała KARTĘ PREZENTOWĄ od CUK Ubezpieczenia.

Szkołę z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce i średnią powyżej 5,0 i ocenę z zachowania bardzo dobrą lub wzorową ukończyli:

  • uczniowie klas ósmych: Nicole Budzowska, Kinga Żuraw, Honorata Dobrowolska, Daria Pirogowicz, Dominika Krawiec, Maja Baranowska;
  • uczniowie gimnazjum: Tomasz Budzyński, Katarzyna Tokarczuk, Wiktoria Buczko, Wiktoria Chacher, Julia Kowalczuk, Oliwia Ciucka, Jakub Kozik, Patrycja Korońska, Lidia Pasieka, Zuzanna Olszak, Rafał Hubka, Patrycja Pawlos.
  • z średnią ocen - powyżej 4,75: uczniowie klas ósmych: Matylda Bień, Julia Kopczyńska, Aleksandra Prystupa, Jakub Janda, Martyna Wiśniewska, Patrycja Gontarz, Aicha Giulia Aloui, Paweł Budzyński, Klaudia Lachowska,

Świadectwa z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali:

  • za średnią ocen 5,0 i powyżej - Klasy czwarte: Zuzanna Bachusz, Ewa Kozak, Nina Podskarbi, Anastazja Sala, Paulina Sala, Lena Serafin, Anna Zinkiewicz, Emilia Wac, Krzysztof Hraciuk, Michał Osika, Piotr Koroński, Marta Lenard, Dominika Szajnoga, Marcel Markiewicz, Klaudia Gniecka, Anna Wiśniewska, Patryk Kozłowski, Martyna Szpakowska,
  • Klasy piąte: Klaudia Gałkowska, Bartosz Czerwiński, Oliwia Zubko, Hojda Zofia, Jóźwiak Mateusz, Paweł Budzyński, Maria Chwedczuk, Zuzanna Czernysz, Aleksandra Dudek, Anna Krawiec, Julia Łobocka, Marta Markiewicz, Katarzyna Rodak, Jakub Sowa, Wiktoria Szerement, Martyna Szumiata,Zuzanna Wolanin, Christian Poźniak, Martyna Kolenda, Filip Szymański, Julia Żyłowska, Martyna Wesołowska.
  • Klasy Szóste: Patrycja Zając, Marlena Uszko,Karol Grzeszczuk,Zuzanna Tychmańska, Aleksandra Feliksiak, Jakub Gąsior,Dawid Walencik, Wiktoria Boniecka, Emilia Czujkowska, Tomasz Koszerny,Maciej Galecki,Katarzyna Wiejak, Natalia Osiniak, Kamila Dziomaga.
  • Klasy siódme: Karol Derlak, Malwina KryszczukWiktoria Mońka, Julia Ptak, Milena Turzyńska, Aleksandra SzabatOliwia Rybaczuk,
  • za średnią ocen - powyżej 4,75 Klasy czwarte: Jakub Marcych, Karol Marcych, Karol Nowiński, Oskar Lenard, Jakub Kulczyński, Alan Księżyk, Bartłomiej Krawczuk, Klaudia Gryniewicz, Anna Krajewska, Maksymilian Kański, Patrycja Diumaga
  • Klasy piąte: Dagmara Repeć, Mateusz Gajewski, Zuzanna Waleczko, Angelika Szambelan, Łucja Socha, Bartosz Ciemięga, Adam Kulczyński, Aleksandra Słotwińska, Filip Kosakowski, Wojciech Sawicki,
  • Klasy szóste i siódme: Bartosz Brzóska, Jakub Burdzań, Piotr Juszczak, Julia Kaniuga, Mikołaj Patkowski, Bartosz Pawelec, Mateusz Tokarz, Julian Szabat, Borys Nowak,

Dyplomy za 100% frekwencję:

  • w klasach I- III otrzymali: Ewa Kurzawa (I a), Kacper Wosiek (II a), Paweł Szabat (II b), Sikora Kamil (II b), Magdalena Olchowska (II b), Klaudia Szkutnik (II c), Anna Łabańska (II c), Hubert Zwolak (II c), Adam Szklarz (III a), Magdalena Marciniuk (III a);
  • w klasach IV- VIII: Martyna Szpakowska (IV c), Oliwia Zubko (V a), Lucja Socha (V b), Martyna Markiewicz (V c), Bartosz Socha (VI b), Laura Socha (VII b), Julianna Pempko (VIII b), Karol Czajkowski (VIII b), Klaudia Lachowska (VIII c).

100% frekwencją przez cały trzyletni etap edukacji w gimnazjum wykazała się Patrycja Pawlos z III b i otrzymała nagrodę od Burmistrza Miasta Pani Marty Majewskiej.

Nagrody dla za działalność artystyczną w zespole wokalnym i reprezentowanie szkoły w konkursach muzycznych w roku szkolnym 2018/2019 otrzymały:

  • Dominika Krawiec (wyróżnienie w XVIII Wojewódzkim Konkursie Twórczości „Zawsze niech będzie” Zamość 2019, Nagroda w Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”);
  • Milena Turzyńska (II nagroda w XVIII Wojewódzkim Konkursie Twórczości „Zawsze niech będzie” Zamość 2019).

Za osiągnięcia w konkursach plastycznych nagrodzono:

  • Kamilę Dziomagę z kl. VI b (wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o bł. Karolinie Kózkównie i św. Stanisławie Kostce oraz nagroda w XVIII Wojewódzkim Konkursie Twórczości „Zawsze niech będzie”);
  • Julię Ptak z kl. VII a (za dobycie nagrody w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wakacje”);
  • Aleksandrę Szabat z kl. VII b (za zdobycie nagrody w XVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Dajmy światu pokój”;
  • Lidię Pasiekę z kl. III gimnazjum (II nagroda w XVIII Wojewódzkim Konkursie Twórczości „Zawsze niech będzie” Zamość 2019).

Nagrody za działalność artystyczną, reprezentowanie szkoły w uroczystościach szkolnych i lokalnych otrzymali:

  • uczniowie gimnazjum: Tomasz Budzyński, Wiktoria Buczko, Wiktoria Chachler, Julia Kowalczuk, Klaudia Kowalczuk, Aleksandra Domańska, Oliwia Mołczan, Agata Bednarz, Karolina Adamczuk, Wiktoria Iwańczuk, Oliwia Ciucka, Krzysztof Kidyba, Katarzyna Tokarczuk, Julia Dabrowska, Adrian Lewandowski.
  • uczniowie szkoły podstawowej: Karolina Soboń, Oliwia Majerska Julian Szabat, Katarzyna Wiejak, Wiktoria Boniecka, Jakub Gorzelnicki ,Zuzanna Tychmańska, Paweł Budzyński, Maria Chwedczuk, Martyna Markiewicz, Zuzanna Czernysz, Martyna Wesołowska, Maja Omiotek, Dominika Szajnoga, Piotr Koroński, Julia Ptak, Wiktoria Mońka, Patrycja Darmochwał, Jakub Soboń, Oliwier Matejek, Malwina Kryszczuk, Oliwia Wiśniewska, Milena Turzyńska, Kasper Tomaszewski, Aleksandra Szabat, Wiktoria Germańska, Oliwia Rybaczuk, Karolina Zimon, Patryk Roch, Karol Derlak, Dominika Krawiec, Maja Baranowska.  

Za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim nagrody otrzymali:

  • Julia Ptak, Bartosz Kozar, Patrycja Korońska, Julia Dąbrowska, Tomasz Budzyński, Lidia Pasieka, Wiktoria Chachler, Julia Kowalczuk, Agata Bednarz, Wiktoria Iwańczuk, Jakub Mazur, Konrad Flis, Jakub Mitrus, Patrycja Gontarz, Klaudia Lachowska, Martyna Wiśniewska, Julia Ciemięga, Weronika Stadnik, Dominika Stadnik,Zuzanna Tychmańska, Bartosz Brzóska, Martyna Wesolowska, Julia Żylowska, Jakub Blicharz, Karol Grzeszczuk Wiktoria Boniecka, Dawid Bednarczuk, Aleksandra Feliksiak Za aktywny udział w Szkolnym Kole Caritas nagrody otrzymali: Honorata Dobrowolska, Łucja Socha, Małgorzata Dziewiczkiewicz, Martyna Wesołowska, Anna Siejko.

Za trzyletnie zaangażowanie w wolontariat podziękowania odebrali:

  • Sylwia Bartosiewicz, Paulina Bębenek, Sandra Besiuk, Matylda Bień, Julia Borkowska, Oliwia Czerw, Dominika Czupryńska, Julia Kopczyńska, Gabriela Marciniak, Weronika Stadnik, Mateusz Watras, Sebastian Zając, Konrad Flis, Kacper Gryniewcz, Miłosz Kondrak, Dawid Kudelski, Honorata Dobrowolska, Maja Baranowska, Paulina Chłopeniuk, Julia Ciemięga, Kinga Frąc, Patrycja Gontarz, Angelika Kisielewska, Klaudia Lachowska, Jakub Mazur, Daria Pirogowicz, Martyna Wiśniewska, Wiktoria Skowrońska, Jakub Buta, Natalia Buta, Jakub Rutkowski, Julia Dąbrowska, Jakub Czuj, Patrycja Korońska, Zuzanna Olszak, Jakub Pierwoła, Maciej Steciuk.  

Za osiągnięcia sportowe na różnych szczeblach Igrzysk Sportowych nagrodzono:

  • Matyldę Bień, Julię Kopczyńską, Weronikę Stadnik, Sylwię Bartosiewicz, Julie Borkowską, Oliwie Czerw, Dominikę Czupryńską, Gabrielę Marciniak, Paulinę Bębenek, Jakuba Kozika, Krystiana Pawlosa, Konrada Flisa, Dawida Kudelskiego, Igora Krawczyńskiego, Mateusza Watrasa, Sebastiana Zająca, Kacpra Gryniewicza, Miłosza Kondraka, Juliana Sadleja, Bartlomieja Jaworskiego, Szymona Waca. Aleksandrę Feliksiak. Dominikę Gradzką, Emilię Gryniewicz, Martnę Gumielę, Julię Kaniugę, Julię Kontek, Milenę Krasucką, Katarzynę Paszczuk, Nicolę Tor, Zuzannę Tychmańską, Marlenę Uszko, Aldonę Wójtowicz, Gretę Wójtowicz, Patrycję Zając Patrycję Darmochwał, Malwinę Kryszczuk, Wiktorię Mońkę, Julię Ptak, Oliwie Roman, Oliwie Wiśniewską, Klaudię Studzińską, Damian Grądzkiego, Jana Śmietankę, Wiktora Kuczewskiego, Patryka Rocha, Kacpra Tomaszewskeigo, Kamila Tchórzewskiego, Jakuba Rutkowskiego, Tomasza Budzyńskiego, Filipa Wójtowicza, Bartłomieja Kozara.

Dumni z Was czekamy na nowe sukcesy w przyszłym roku szkolnym. Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom udanych, słonecznych, bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3
im. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala”
w Hrubieszowie  

galeria zdjęć

 

List Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego
z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych
w roku szkolnym 2018/2019.
 ________________________________________________

 

Ankieta dla uczniów szkół publicznych
w Hrubieszowie

Gmina Miejska Hrubieszów rozpoczyna prace nad przygotowaniem wniosku w ramach Programu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Jesteśmy gminą posiadającą status miasta, znajdującego się na liście 122 miast tracących funkcje społeczno-gospodarcze, znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społeczno-gospodarczej i mamy możliwość ubiegania się o dofinansowanie projektu w wysokości od 3 do 10 mln euro, przy poziomie dofinansowania do 100% kosztów kwalifikowalnych. Istotnym elementem warunkującym pozytywną ocenę projektu jest przeprowadzenie odpowiedniej diagnozy problemów i potencjałów miasta, przy włączeniu społeczności lokalnej w konsultacjach nad procesem prac projektowych i planowania działań.

Ankieta jest częścią badań społecznych realizowanych przez Urzędu Miasta Hrubieszowa i służy do wzmocnienia zdolności Jednostek Samorządu Terytorialnego do tworzenia trwałych mechanizmów partycypacji społecznej oraz angażowania mieszkańców w zarządzaniu miastem oraz wzmocnieniu dialogu społecznego przy jednoczesnym zaangażowaniu obywateli w proces współtworzenia i współdecydowania o mieście.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i pomoc w aplikowaniu o bezzwrotne środki finansowe na rzecz podniesienia standardów życia mieszkańców naszego miasta. Ankiety są ANOMINOWE, prosimy o zaznaczenie odpowiedzi stawiając znak „x”.

Uzupełnione ankiety należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w Wydziale Promocji i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Hrubieszowa ul. 3 Maja 15 pok. nr 8.

 

Ankieta do pobrania