ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Szachy i tłusty czwartek w klasie II b

admin

20 lutego uczniowie klasy II b pod kierunkiem instruktora szachowego Pana Pszeniczko toczyli między sobą rozgrywki szachowe. Po burzliwych emocjach zgodnie z tradycją raczyliśmy się słodkościami kosztując przepysznych pączków lukrowanych, posypanych cukrem pudrem, nadziewanych konfiturą z róży, budyniem lub innym smacznym nadzieniem. Próbowaliśmy faworki i inne przepyszne ciastka karnawałowe. Jedzeniu nie było umiaru.

wych. Alicja Ryszkowska

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły

admin

Szkolna Poczta Walentynkowa

admin

WALENTYNKI - to wyjątkowy dzień dla wielu ludzi. Chociaż zwyczaj świętowania walentynek nie jest naszym tradycyjnym, polskim zwyczajem, to nie sposób odmówić mu szczególnego uroku! To przecież dzień radości, życzliwości i przede wszystkim miłości. Dzień, który przypomina nam o tym, jak ważne jest mówienie o uczuciach i po prostu dodaje trochę odwagi – zwłaszcza dlatego, że można to zrobić w pewien tajemniczy sposób. Z tej okazji 14 lutego w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową.

Czytaj więcej...

1 a w Jump Parku

admin

W każdą środę uczniowie klasy 1 a mają zajęcia z nauki pływania w Chełmie. 5 lutego wyjazd na basen połączyliśmy z wizytą w parku trampolin. Radości było co nie miara. Następnie mali sportowcy pełni energii udali się na pływalnię. Dzień, który był pełen atrakcji, na długo zostanie w pamięci najmłodszych. Dziękujemy rodzicom za opiekę podczas cotygodniowych wyjazdów do Chełma.

Opiekunowie wycieczki: Tomasz Szlonzak, Kamil Wojciechowski, Monika Będzińska

Czytaj więcej...

"Żywa lekcja przyrody" - czyli warsztaty przyrodnicze z jaszczurką Agamą Brodatą

admin

Dnia 05.02.2020 r. uczniowie klas 0 - VIII mieli okazję uczestniczyć w żywej lekcji przyrody. Naszych uczniów odwiedził bardzo miły gość, który nie zamienił słowa, ale okazał się bardzo przyjazny i sympatyczny. Gościem, o którym mowa była australijska jaszczurka Agama Brodata, tak łagodna z natury, że w jej towarzystwie czuliśmy się bezpieczni. Właścicielka jaszczurki, p. Marta Żmuda opowiedziała o życiu agam brodatych. Mówiła między innymi o tym, co lubią jeść, w jakim klimacie żyją oraz, że mają bardzo delikatne uszy i nie lubią hałasu.

Czytaj więcej...