ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Zabawa farbami

admin

Zabawa farbami, niby nic, a jednak...Malowanie rękami to bardzo fajna i kreatywna zabawa, którą dzieci uwielbiają. Tu wszystko jest możliwe, a ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Do zabawy wystarczą nam farby, ręce, a świetna, udana zabawa gwarantowana. Tak było w piątek, 15 października w klasie II b w czasie zajęć artystycznych. Widać uśmiechnięte, radosne twarze dzieci. W myśl powiedzenia - Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko.

Czytaj więcej...

XXI Dzień Papieski

admin

„Nie lękajcie się Miłości,
która stawia człowiekowi wymagania.”
Św. Jan Paweł II

Tegoroczny, XXI Dzień Papieski przebiegał pod hasłem „Nie lękajcie się!”. Tradycyjnie już nasze miasto organizuje i uczestniczy w tym wydarzeniu. W ten sposób dziękuje za wielkiego Polaka, wielkiego człowieka, za jego życie, powołanie i nauczanie, za to, że był i nadal jest z nami. Tradycją już jest, że dzień ten przygotowują uczniowie naszej szkoły oraz zespół wokalny „Lechici”. Koncert odbył się 17 października 2021 r. w sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury.

Czytaj więcej...

Klasa 1 b i spacer po kontynentach

admin

Klasa I b w dniu 12 października wzięła udział w wycieczce do zamojskiego ZOO. Na terenie ogrodu odbyły się zajęcia edukacyjne pt. SPACER PO KONTYNENTACH. Następnym punktem programu był seans filmowy "Dzieciak rządzi" w Filmowym Centrum Kultury Stylowy.

Czytaj więcej...

Przemoc odbierze Ci moc

admin

07.10.2021 roku uczniowie z klasy IV a, V b i VII c Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie wzięli udział w warsztatach profilaktycznych mających na celu przeciwdziałanie zachowaniom agresywnym i przemocy rówieśniczej. Zajęcia uświadomiły uczniom czym są konflikty i dlaczego występują w naszym życiu negatywne emocje. Podczas wykonywanych ćwiczeń uczyli się kontrolowania swoich emocji w sposób akceptowany społecznie i poznawały techniki opanowania złości.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej

admin

Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkół miejskich i przedszkoli odbyła się w Hrubieszowskim Domu Kultury. Organizatorem święta była Burmistrz Miasta pani Marta Majewska, całość prowadziła dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 pani Marzanna Bednarczuk. Część artystyczną dla zaproszonych gości wykonali uczniowie naszej szkoły pod egidą pań: Anety Franke, Anny Kryszczuk, Moniki Będzińskiej i Małgorzaty Raczyńskiej.

Czytaj więcej...