ul. Zamojska 16, 22-500 Hrubieszów · tel. 84 696 31 10 · sekretariat czynny 7:30–15:30
Aktualności

„Bajki robotów” inspiracją dla uczniów

Dnia 26 października 2021 r. odbyło się podsumowanie szkolnego Konkursu „W świecie robotów”. Został on zorganizowany w związku ze 100-leciem urodzin Stanisława Lema, który zaliczany jest do grona najsłynniejszych na całym świecie pisarzy science fiction. Inspiracją dla uczniów były przede wszystkim „Bajki robotów”. To dzięki nim młodzież była w stanie uwierzyć w świat, który opiera się na fantastyce naukowej i przepowiedniach dotyczących przyszłości.

Na konkurs napłynęło czternaście prac, które można było podziwiać na szkolnym korytarzu. Roboty wykonane z surowców wtórnych wzbudzały spore zainteresowanie wśród dzieci.

A oto wyniki konkursu:

I  miejsce – Lena Barańczuk, Aleksander Nowosad – kl. V b

II miejsce – Tyberiusz Jędruszczak – kl. Vb                     

Jan Rodziewicz – kl. IV b                     

Igor Watras  – kl. V b

III miejsce – Piotr Koroński – kl. VII b                      

Aleksander Kula – Kl. IV a                     

 Oliwier Wośko – kl. V b

Wyróżnienia: Natalia Bałbustyn – kl. VII b Marcel Kass – kl. V b Maja Osińska – kl. V b Anna Wiśniewska – kl. VII b Magdalena Sawicka- kl. VII b Anna Świętoniewska – kl. IV a

W nagrodę uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, puzzle, zestawy konstrukcyjne, a także zaproszenie na zajęcia organizowane przez Gigantów Programowania i Klub Budowniczych Lego.

Samorząd Uczniowski dziękuje za pomoc w organizacji konkursu i zakupie nagród Dyrekcji, Radzie Rodziców, komisji konkursowej, a także Hurtowni Fliper i Szkole Programowania.

Opiekunowie SU: Justyna Marcych, Ewa Sitnik- Pogwizd

Galeria (28 zdjęć)

Zdjęcie 1 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 2 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 3 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 4 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 5 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 6 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 7 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 8 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 9 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 10 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 11 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 12 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 13 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 14 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 15 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 16 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 17 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 18 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 19 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 20 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 21 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 22 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 23 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 24 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 25 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 26 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 27 z galerii wydarzenia

Nasi partnerzy

Bank Spółdzielczy w Dołhobyczowie Wydział Politologii UMCS Akademia Cisco Kapitał Ludzki

Uczestniczymy

Laboratoria przyszłości Erasmus+ Akredytacja Erasmusa Szkoła dobrego wychowania Szkoła myślenia pozytywnego Zachowaj Trzeźwy Umysł Wiarygodna Szkoła Szkoła bez przemocy Lepsza Szkoła Z kulturą mi do twarzy Projekt Tradycyjny Sad