ul. Zamojska 16, 22-500 Hrubieszów · tel. 84 696 31 10 · sekretariat czynny 7:30–15:30
2018-2019

Wizyta w parku rozrywki BOUNCE

28 marca 2019 r. uczniowie klas Va, Vb i VIa Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie z panią Dorotą Witkowską, Eweliną Frąc i Darią Germańską-Bednarczuk wybrali się do Lublina. Humory dopisywały już podczas jazdy autokarem. Pierwszym etapem naszej wycieczki był pobyt w największym w Europie dmuchanym parku rozrywki BOUNCE, wypełnionym dmuchanymi trampolinami. Wielokolorowy plac zabaw, tor przeszkód, 5-metrowa zjeżdżalnia czy 4-metrowa ścianka wspinaczkowa to tylko przykłady atrakcji, które zachęcały do podskoków w BOUNCE.

Sprawdzianem sportowych umiejętności naszych uczniów była Bańka Wstańka, Nogozwalacz, Skok w Bok, Koloseum, Basket Bounce czy Łapu-Capu. Spryt, odwaga i odrobina szaleństwa to wszystko czego potrzebowali, by dobrze się bawić.

Następnym etapem naszej wycieczki był pobyt w Aqua Parku. Po przybyciu na miejsce wszyscy sprawnie przebrali się i ustawili na zbiórce przed panem ratownikiem, który omówił zasady bezpieczeństwa na basenie. Bardzo dużo frajdy sprawiły dzieciom wspólne zabawy w wodzie oraz zjazdy ze zjeżdżalni. Po intensywnych zajęciach na basenie uczniowie wraz z opiekunami udali się na długo wyczekiwany posiłek. To był zdrowo i aktywnie spędzony czas. Uczestnicy wyjazdu wrócili zadowoleni. W drodze powrotnej rozmowom nie było końca a każdy dzielił się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami.

To był niesamowity dzień!

Galeria (11 zdjęć)

Zdjęcie 1 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 2 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 3 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 4 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 5 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 6 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 7 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 8 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 9 z galerii wydarzenia
Zdjęcie 10 z galerii wydarzenia

Nasi partnerzy

Bank Spółdzielczy w Dołhobyczowie Wydział Politologii UMCS Akademia Cisco Kapitał Ludzki

Uczestniczymy

Laboratoria przyszłości Erasmus+ Akredytacja Erasmusa Szkoła dobrego wychowania Szkoła myślenia pozytywnego Zachowaj Trzeźwy Umysł Wiarygodna Szkoła Szkoła bez przemocy Lepsza Szkoła Z kulturą mi do twarzy Projekt Tradycyjny Sad