Osiągnięcia sportowe - szkoła podstawowa
Sztafetowe biegi przełajowe Badminton Mini siatkówka "2" Mini siatkówka "4" Mini koszykówka Mini piłka ręczna Mini piłka nożna Czwórbój LA Coca Cola Cup - piłka nożna Finał Czwartków LA Warszawa Tenis stołowy indywidualny Tenis stołowy drużynowy III Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej Sztafetowe biegi przełajowe Badminton Mini siatkówka "2" Mini siatkówka "4" Mini koszykówka Mini piłka ręczna Mini piłka nożna Czwórbój LA Turniej piłki nożnej im. Marka Wielgusa "Orange Cup" V III Cross Konstytucji 3 Maja Tenis stołowy Sztafeta szwedzka Sztafetowe biegi przełajowe Tenis stołowy indywidualny Tenis stołowy drużynowy Mini piłka siatkowa "4" Mini piłka siatkowa "3" Mini koszykówka Mini piłka nożna Mini piłka ręczna Halowe Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce Sztafeta szwedzka Sztafeta 4x100 Czwórbój lekkoatletyczny Turniej piłki nożnej im. Marka Wielgusa III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kat. dziewcząt młodszych III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kat. chłopców młodszych III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kat. chłopców starszych Badminton Tenis stołowy drużynowy Mini piłka nożna Mini koszykówka Mini piłka ręczna Mini siatkówka „3” Halowe Otwarte Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce Czwórbój LA Sztafeta szwedzka Sztafeta 4x100 Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa w lekkiej atletyce Sztafetowe biegi przełajowe Badminton Mini siatkówka „4” Mini siatkówka „3” Mini koszykówka Mini piłka nożna Mini piłka ręczna Czwórbój Lekkoatletyczny Sztafeta 4 X 100 M Sztafeta szwedzka2008/2009
Rok szkolny 2008/2009
2009/2010
Rok szkolny 2009/2010
2010/2011
Rok szkolny 2010/2011
Badminton
Paula Suchowska, Joanna Chodun
Mini siatkówka "3"
Przemysław Kasztelan, Kamil Frankiewicz, Kamil Warecki, Bartłomiej Chachler, Hubert Chachler, Patryk Fijołek, Bartosz Smerdel
Mini siatkówka "4"
Jóźwiak Damian, Kazan Kacper, Skoczylas Dominik, Popławski Kacper, Siek Kacper, Chomiński Arkadiusz, Czerniak Oktawian, Dąbrowski Kacper, Łazorczyk Arkadiusz, Łukiewicz Konrad - VI a
Mini koszykówka
Joanna Chodun, Wiktoria Ciesielczuk,Katarzyna Szlonzak, Anna Radomska, Karolina Pachla, Paula Suchowska, Estera Drzygało, Aleksandra Kowalska, Maria Łyko, Aleksandra Daciuk, Sylwia Kozak, Karolina Niemczyk
Damian Jóźwiak, Dominik Skoczylas, Kacper Siek, Oktawian Czerniak, Kacper Popławski, Arkadiusz Łazorczyk, Arkadiusz Chomiński, Kacper Kazan, Kacper Dąbrowski, Konrad Łukiewicz - VIa, Radosław Tadla - VIb, Patryk Fijołek - Va
Mini piłka ręczna
Damian Jóźwiak, Dominik Skoczylas, Kacper Siek, Oktawian Czerniak, Kacper Popławski, Arkadiusz Łazorczyk, Arkadiusz Chomiński, Kacper Kazan, Kacper Dąbrowski, Konrad Łukiewicz, Wojciech Horembała, - VIa, Radosław Tadla - VIb, Patryk Fijołek Va
Mini piłka nożna
Joanna Chodun, Wiktoria Ciesielczuk, Katarzyna Szlonzak, Anna Radomska, Paula Suchowska, Łucja Mackiewicz, Maryla Dziomaga, Maria Łyko, Estera Drzygało, Aleksandra Kowalska
Kamil Warecki, Maciej Warenica, Przemysław Kasztelan, Bartłomiej Chachler, Hubert Chachler, Bartosz Smerdel, Patryk Fijołek, Damian Jóźwiak, Konrad Łukiewicz, Arkadiusz Łazorczyk, Kacper Kazan
Turnieje piłki nożnej
Chłopcy - Marek Chmielewski, Daniel Dorman, Szymon Czarnecki, Grzegorz Skrzyński, Przemysław Kraszkiewicz, Krystian Kowalski, Maciej Malowany, Jakub Zalewski, Marcin Gąsior, Paweł Szeląg, Patryk Mazurek
Dziewczęta - Joanna Pyc, Aleksandra Trzeniowska, Laura Gałan, Aleksandra Bełz, Zofia Łyko, Michalina Świstowska, Agnieszka Martyniuk, Diana Jóźwiak
Michał Blicharz, Michał Paradowski, Kacper Wanarski, Filip Pietrusiewicz, Jakub Szymański, Arkadiusz Fila, Kordian Kowalski, Paweł Capiuk, Kacper Kaspruk, Damian Torbicz, Adam Stępień, Mateusz Janicki2011/2012
Rok szkolny 2011/2012
Niemczyk Karolina, Bodnar Inga, Chmielewska Małgorzata, Rutkowska Oliwia, Wiktoria Stępień, Symczuk Weronika, Śmiszek Daria, Jóźwiak Diana
miejsce VIII Kasztelan Przemysław, Fijołek Patryk, Chachler Bartek, Chachler Hubert, Smerdel Bartosz, Werenica Maciej, Szeląg Paweł, Krochmal Mateusz, Kowalski Krystian, Wal Oskar, Sagan Artur, Kraszkiewicz Przemysław, Zalewski Jakub
Szlonzak Justyna - IV miejsce, Bachusz Marta - II miejsce
Szlonzak Justyna - V miejsce
Blicharz Michał – IV miejsce
Szlonzak Justyna, Bachusz Marta, Ciesielczuk Oliwia – I miejsce
miejsce III Niemczyk Karolina, Bodnar Inga, Chmielewska Małgorzata, Rutkowska Oliwia, Wiktoria Stępień, Symczuk Weronika, Śmiszek Daria, Tulej Karolina, Borkowska Małgorzata, Szeląg Monika
Kasztelan Przemysław, Fijołek Patryk, Chachler Bartek, Chachler Hubert, Smerdel Bartosz, Werenica Maciej, Wal Oskar, Warecki Kamil, Frankiewicz Kamil, Usowski Michał
miejsce I Zalewski Jakub Kowalski Krystian Szeląg Paweł, Skrzyński Grzegorz, Czarnecki Szymon, Romański Michał, Kopera Szymon
Niemczyk Karolina, Stępień Wiktoria, Chmielewska Małgorzata, Krotkiewicz Karina, Rutkowska Oliwia, Śmiszek Daria, Tulej Karolina, Szlonzak Justyna, Bodnar Inga, Borkowska Małgorzata, Symczuk Weronika, Szeląg Monika
Orzechowski Miłosz, Fijołek Patryk, Kasztelan Przemysław ,Frankiewicz Kamil, Chachler Bartłomiej, Chachler Hubert Smerdel Bartosz, Wal Oskar, Warenica Maciej, Krotkiewicz Piotr, Gardyński Albert, Klepczuk Jakub
Niemczyk Karolina, Chmielewska Małgorzata, Krotkiewicz Karina, Rutkowska Oliwia, Śmiszek Daria, Szlonzak Justyna, Bodnar Inga, Gałan Laura, Bełz Aleksandra, Pietrosiuk Iga, Koronowicz Magdalena
Fijołek Patryk, Kasztelan Przemysław ,Frankiewicz Kamil, Chachler Bartłomiej, Chachler Hubert Smerdel Bartosz, Wal Oskar, Warenica Maciej, Kraszkiewicz Przemysław
Orzechowski Miłosz, Fijołek Patryk, Kasztelan Przemysław ,Frankiewicz Kamil, Chachler Bartłomiej, Chachler Hubert Smerdel Bartosz, Wal Oskar, Warenica Maciej, Krotkiewicz Piotr, Czarnecki Szymon
45 metrów - Krotkiewicz Karina 1 miejsce
5 okrążeń – Ciesielczuk Oliwia 1 miejsce, Rutkowska Oliwia 3 miejsce
Rzut p. lekarską – Śmiszek Daria 1 miejsce
Skok wzwyż – Szlonzak Justyna 1 miejsce, Niemczyk Karolina – 2 miejsce
Sztafeta 4xokrążenie - Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Niemczyk Karolina Ciesielczuk Oliwia - 1 miejsce
5 okrążeń – Kasztelan Przemysław 1 miejsce
Rzut p.lekarską – Orzechowski Miłosz 1 miejsce
Skok wzwyż - Krotkiewicz Piotr 1 miejsce
Sztafeta 4x okrążenie – Kasztelan Przemysław, Warenica Maciej, Chachler Hubert, Chachler Bartłomiej- 3 miejsce
Ciesielczuk Oliwia, Rutkowska Oliwia, Chmielewska Małgorzata, Niemczyk Karolina
Fijołek Patryk, Kasztelan Przemysław, Chachler Bartłomiej, Warenica Maciej
Kasztelan Przemysław, Chachler Bartłomiej, Zalewski Jakub, Krotkiewicz Piotr
Kaczmarska Paulina, Szlonzak Justyna, Krotkiewicz Karina, Malon Paulina, Bachusz Marta, Ciesielczuk Oliwia, Kędziera Aleksandra, Różańska Martyna,2012/2013
Rok szkolny 2012/2013
Skład drużyny: Kaczmarska Paulina, Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Bachusz Marta, Różańska Martyna, Wesołek Aleksandra, Kędziera Aleksandra, Chrząstek Magdalena
Rodziewicz Kacper, Blicharz Michał, Wanarski Kacper, Mierzwa Maciej, Pietrusiewicz Filip, Torbicz Damian, Zając Miłosz, Skwarek Gracjan, Kowalski Kordian, Szymański Jakub
Szlonzak Justyna, Ciesielczuk Oliwia, Krotkiewicz Karina
Szlonzak Justyna, Ciesielczuk Oliwia, Bachusz Marta
Skład drużyny: Kaczmarska Paulina, Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Bachusz Marta, Gałan Laura, Ciesielczuk Oliwia, Łyko Zofia, Karwowska Dominika, Malon Paulina, Kędziera Aleksandra, Grzyb Weronika
IV miejsce w Igrzyskach Rejonowych
Skład drużyny; Imperato Massimo, Chmielewski Marek, Zalewski Jakub, Gąsior Marcin, Kraszkiewicz Przemysław, Mazurek Marcin, Kowalski Ernest, Pietrusiewicz Filip , Blicharz Michał, Szeląg Paweł, Wanarski Kacper
Skład drużyny; Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Bachusz Marta, Gałan Laura, Łyko Zofia, Świstowska Michalina, Kędziera Aleksandra, Różańska Martyna, Chrząstek Magdalena, Gajewska Karolina, Bitner Patrycja, Malon Paulina
Skład drużyny; Imperato Massimo, Chmielewski Marek, Zalewski Jakub, Kraszkiewicz Przemysław, Pietrusiewicz Filip , Blicharz Michał, Wanarski Kacper, Czarnecki Szymon, Dorman Daniel, Kraszkiewicz Przemysław, Skrzyński Grzegorz, Mazur Piotr, Księżyk Mikołaj, Mierzwa Maciej, Rodziewicz Kacper
Skład drużyny: Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Bachusz Marta, Gałan Laura, Ciesielczuk Oliwia, Kędziera Aleksandra, Różańska Martyna, Chrząstek Magdalena, Bitner Patrycja, Grzyb Weronika
Skład drużyny: Imperato Massimo, Chmielewski Marek, Zalewski Jakub, Kraszkiewicz Przemysław, Pietrusiewicz Filip, Blicharz Michał, Wanarski Kacper, Czarnecki Szymon, Dorman Daniel, Kraszkiewicz Przemysław, Skrzyński Grzegorz, Mazur Piotr, Księżyk Mikołaj, Mierzwa Maciej, Rodziewicz Kacper
Skład drużyny: Szlonzak Justyna, Krotkiewicz Karina, Kędziera Aleksandra, Bitner Patrycja, Malon Paulina, Bachusz Marta, Gajewska Karolina, Chrząstek Magdalena, Ciesielczuk Oliwia
Skład drużyny: Pietrusiewicz Filip, Blicharz Michał, Wanarski Kacper, Księżyk Mikołaj, Kowalski Kordian, Kaspruk Kacper, Mierzwa Maciej
Ciesielczuk Oliwia II m w biegu na 5 okrążeń
Różańska Martyna II m w pchnięciu p. lekarską
Szlonzak Justyna I m i Błaszczuk Oliwia II m w skoku wzwyż
sztafeta 4xokrążenie I m – Krotkiewicz Karina, Szlonzak Justyna, Malon Paulina, Ciesielczuk Oliwia, w klasyfikacji szkół I m
Czarnecki Szymon II m, Imperato Massimo III m w pchnięciu p. lek,
Zalewski Jakub I m w skoku wzwyż,
sztafeta 4x100 m I m,
w klasyfikacji szkół I m
V miejsce w Igrzyskach Rejonowych
Szlonzak Justyna, Krotkiewicz Karina, Richter Aleksandra, Malon Paulina, Gajewska Karolina, Ciesielczuk Oliwia
IV miejsce w Igrzyskach Rejonowych
Zalewski Jakub, Chmielewski Marek, Czarnecki Szymon, Dorman Daniel, Kraszkiewicz Przemysław, Szeląg Paweł
Krotkiewicz Karina, Richter Aleksandra, Gajewska Karolina, Ciesielczuk Oliwia
Zalewski Jakub, Chmielewski Marek, Czarnecki Szymon, Imperato Massimo
Ciesielczuk Oliwia I m w biegu na 300 m
Dąbrowska Julia II m w biegu na 600 m
Gajewska Karolina II m w skoku w dal,
Szlonzak Justyna I m, Kaczmarska Paulina III m w skoku wzwyż
Pietrosiuk Iga II m w rzucie pił. Palantową
Gąsior Marcin II m, Czarnecki Szymon II m w biegu na 300
Imperato Massimo II m, Czarnecki Szymon III m w skoku w dal
Zalewski Jakub I m, Fijołek Bartłomiej II m,Tchórzewski Damian III m w skoku wzwyż2014/2015
Rok szkolny 2014/2015
Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Lachowska Magdalena, Polska Katarzyna, Ślązak Aleksandra
Wroński Karol, Daciuk Kamil, Tlak Jakub, Opszyński Adam, Paradowski Michał, Rutkowski Jakub, Wanarski Szymon, Tchórzewski Kamil, Tchórzewski Kamil
Grzyb Weronika, Dzirba Aleksandra
Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Polska Katarzyna, Ślązak Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Bojarczuk Magdalena
Fijołek Bartek, Daciuk Kamil, Paradowski Michał, Tlak Jakub, Kudelski Adrian, Ciucki Szymon, Romanowicz Kuba, Kuropatwa Damian, Perelrmuter Piotr, Marchlewski Jakub
Buczko Wiktoria, Buta Natalia, Hojda Julia, Kowalczuk Julia, Sacharczuk Julia, Szkodzińska Katarzyna, Tokarczuk Katarzyna, Wójtowicz Rozalia
Wanarski Szymon, Rutkowski Jakub Kozik, Jakub Janicki Michał, Kamieniecki Mateusz, Budzyński Tomasz, Zaprzała Antoni, Woś Maciej
Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Ślązak Aleksandra, Bojarczuk Natalia, Pitus Małgorzata, Trzos Patrycja, Bojarczuk Magdalena, Polska Katarzyna
Fijołek Bartek, Tlak Jakub, Kudelski Adrian, Perelrmuter Piotr, Piasecki Patryk, Daciuk Kamil, Paradowski Michał, Kuropatwa Damian, Marchlewski Jakub, Zubko Dominik, Ciucki Szymon, Wanarski Szymon, Kamieniecki Mateusz, Wroński Karol, Janicki Michał
Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Wiśniewska Julia, Ślązak Aleksandra, Bojarczuk Natalia, Momot Klaudia
Wroński Karol, Daciuk Kamil, Tlak Jakub, Paradowski Michał, Wanarski Szymon, Fijołek Bartek, Kudelski Adrian, Perelrmuter Piotr, Zubko Kamil, Marchlewski Jakub
Damian Kuropatwa, Kamil Daciuk, Bartek Fijołek, Adrian Kudelski, Marchlewski Jakub, Michał Paradowski, Perelrmuter Piotr, Patryk Piaseck, Jakub Tlak, Dominik Zubko
Śmietanka Olga, Grzyb Weronika, Saczuk Masza, Dzirba Aleksandra, Bednarczuk Natalia, Biszczat Aleksandra
Jakub Tlak, Kamil Daciuk, Bartek Fijołek, Michał Paradowski, Rutkowski Jakub, Wroński Karol
Jakub Tlak, Kamil Daciuk, Bartek Fijołek, Michał Paradowski
Rutkowski Jakub, Wroński Karol, Budzyński Tomasz, Wanarski Szymon