Konkurs Matematyczny "Mistrz Rachunku"

Dnia 20 marca 2024r. w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny „Mistrz Rachunku”, sprawdzający biegłość szybkiego liczenia pamięciowego na poszczególnych poziomach wiekowych. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą umiejętnością sprawnego wykonywania działań matematycznych.

Mistrzami Rachunków okazali się:

Klasa 4:

1. Adam Szklarz – kl. 8a

2. Szymon Hapoński – kl. 8a

3. Zofia Umer – kl. 8a

5 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w obecności pana dyrektora Krzysztofa Łopockiego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Mamy nadzieję, że każdy z Was zdobył nowe doświadczenie i chęć do dalszego doskonalenia się w matematyce.

Wydarzenie odbyło się w ramach Szkolnych Dni Matematyki.

Nauczyciele matematyki: Joanna Tumiłowicz- Fijołek, Małgorzata Jasina, Lilla Mystowska.