1,5% podatku dla Rady Rodziców

Szanowni Państwo,
Rodzice Uczniów i Sympatycy Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie

zwracamy się do Państwa z prośbą
o dokonanie odpisu 1,5 % podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT)
na rzecz Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie

KTO może przekazać swoje 1,5% podatku na Radę Rodziców?
KAŻDY KTO CHCE: rodzice, dziadkowie, ciocie, rodzeństwo, przyjaciele, osoby obce, sąsiedzi itd.

JAK przekazać pieniądze z 1,5% swojego podatku?

w PIT za 2023 rok:

• wpisz 0000740154 - numer KRS Stowarzyszenia Inicjatyw Wschodnich oraz
  • wpisz KONIECZNIE cel szczegółowy: „Hrubieszów-Szkoła Podstawowa nr 3” (bez celu szczegółowego w PIT nie będzie można zidentyfikować wpłaty i może nie trafić do szkoły).

EMERYT, RENCISTA - każdy kto samodzielnie nie wypełnia PIT:

• wypełnij druk PIT – OP (dostępny również na www Stowarzyszenia www.stowarzyszeniesiw.pl z wpisanym Naszym KRS),
  • wpiszdo PIT-OP 0000740154 - numer KRS Stowarzyszenia Inicjatyw Wschodnich oraz
  • prześlij PIT-OP do swojego Urzędu Skarbowego.