Rekrutacja UZUPEŁNIAJĄCA do klas pierwszych

Szkoła ogłasza zapisy uzupełniające do klasy pierwszej
Szkoły Podstawowej Nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala"

na rok szkolny 2024/2025

Zapisy trwają od 8 marca do 26 lipca 2024 roku
godz. od 8.30 do 15.30, w sekretariacie szkoły.
Zapisu może dokonać wyłącznie rodzic/prawny opiekun dziecka poprzez wypełnienie KARTY ZAPISU
Do pobrania PONIŻEJ.

Karta zapisu dziecka do klasy I - pobierz (pdf)

Karta zapisu dziecka do klasy I - pobierz (docx)

Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka - Klauzula informacyjna - pobierz

Potwierdzenie woli rodzica - pobierz

Druki potrzebne do zapisu można również otrzymać w sekretariacie szkoły.

Do zapisu wymagany jest PESEL dziecka.

W przypadku zapisania syna/córki do innej szkoły przypominamy
o obowiązku zgłoszenia tego faktu w szkole obwodowej.

Szczegółowe terminy postępowania UZUPEŁNIAJĄCEGO:

1. Składanie wniosków o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej w postępowaniu uzupełniającym -
    od 8 kwietnia 2024 r. do 26 lipca 2024 r.
  2. Weryfikacja wniosków i dokumentów złożonych w postępowaniu uzupełniającym -
    od 29 lipca 2024 r. do 9 sierpnia 2024 r.
  3. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych -
    13 sierpnia 2024 r.
  4. Potwierdzenie przez rodzica lub opiekuna prawnego kandydata woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego lub klasy I szkoły podstawowej - od 13 sierpnia 2024 r. do 16 sierpnia 2024 r.
  5. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych -
    19 sierpnia 2024 r.

Szkoła dysponuje:

1. Doświadczoną kadrą pedagogiczną, m.in. logopedą, oligofrenopedagogami, terapeutami pedagogicznymi.
  2. Salami lekcyjnymi wyposażonymi w tablice interaktywne lub monitory interaktywne.
  3. Pracownią komputerową, salą gimnastyczną przeznaczoną tylko dla najmłodszych dzieci.
  4. Pracowniami EcoLab i ConceptLab do zajęć z programowania i robotyki.
  5. Salą korekcyjną z pełnym wyposażeniem do prowadzenia zajęć gimnastyki korekcyjnej.
  6. Biblioteką szkolną z czytelnią i centrum multimedialnym.
  7. Świetlicą i stołówką (godziny pracy dostosowane do potrzeb dzieci i ich rodziców).
  8. Monitoringiem w szkole i na zewnątrz budynku.
  9. Profilaktycznym gabinetem stomatologicznym.
  10. Dziennikiem elektronicznym.
  11. Salą do zajęć rewalidacyjnych.

Oferujemy między innymi:

1. Klasę sportową, zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe w sali gimnastycznej, boisk wielofunkcyjnych
    i „Orliku”.
  2. Pomoc psychologiczno – pedagogiczną, zajęcia logopedyczne.
  3. Dobre samopoczucie i bezpieczeństwo dziecka.
  4. Wszechstronny rozwój zainteresowań uczniów przez udział w różnorodnych konkursach, turniejach, zawodach i uroczystościach,
  5. Metody pozwalające wydobywać i rozwijać dziecięce talenty oraz zdolności: np. zespołu wokalnego, zespołu tańca sportowego.
  6. Dostosowanie nauczania do możliwości i potrzeb dzieci, także dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Szczegółowe terminy postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego:

1. Weryfikacja złożonych wniosków od 18 marca 2024 r. do 22 marca 2024 r.
  2. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów
    niezakwalifikowanych - 25 marca 2024 r.
  3. Potwierdzenie przez rodzica lub opiekuna prawnego kandydata woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego lub klasy I szkoły podstawowej - od 25 marca 2024 r. do 5 kwietnia 2024 r.
  4. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych - 8 kwietnia 2024 r.
  5. Składanie wniosków o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej w postępowaniu uzupełniającym -
    od 8 kwietnia 2024 r. do 26 lipca 2024 r.
  6. Weryfikacja wniosków i dokumentów złożonych w postępowaniu uzupełniającym -
    od 29 lipca 2024 r. do 9 sierpnia 2024 r.
  7. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych -
    13 sierpnia 2024 r.
  8. Potwierdzenie przez rodzica lub opiekuna prawnego kandydata woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego lub klasy I szkoły podstawowej - od 13 sierpnia 2024 r. do 16 sierpnia 2024 r.
  9. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych -
    19 sierpnia 2024 r.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy do sekretariatu szkoły.
Kontakt telefoniczny 84 696 3110