Podsumowanie konkursów organizowanych przez samorząd uczniowski.

Drukuj
Utworzono: środa, 17, czerwiec 2015 Tomek

Dnia 16 czerwca 2015r. w czytelni naszej szkoły odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez Samorząd Uczniowski. Pierwszy miał charakter plastyczny, gdyż uczniowie musieli przygotować piękną ilustrację do wybranego utworu ks. Jana Twardowskiego. Dokonanie przekładu intersemiotycznego wymagało od dzieci sporego wysiłku, również intelektualnego. Aby móc narysować ilustrację , należało wcześniej zaznajomić się z twórczością poety, który przyszedł na świat równo 100 lat temu. To właśnie ze względu na okrągłą rocznicę jego urodzin SU postanowił zorganizować konkurs, którego wymiernym efektem były piękne i wartościowe prace naszych utalentowanych uczniów.

 

Jury w składzie :p. Anna Dzik, p.Alicja Dudas, p. Małgorzata Hanc i p. Aneta Kawalec postanowiło uczestnikom konkursu przyznać nagrody i wyróżnienia.

Nagrodzeni to : - Magdalena Bojarczuk – kl. VIa - Marija Saczuk – kl. VIa - Katarzyna Szkodzińska- kl. Va.

Wyróżnieni: - Klaudia Momot – kl. VIb - Gabriela Szeweńko – kl. Va - Katarzyna Polska – kl. VIa.

We wtorek odbyło się również podsumowanie Konkursu Fotograficznego,, Nasza planeta Ziemia w obiektywie”. Jego celem było wyłonienie miłośników przyrody, którzy obdarzeni wyjątkową wrażliwością , są w stanie dostrzec piękno naszej Ziemi. Jej wyjątkowość potwierdzają ukazane na zdjęciach okazy fauny i flory. Jak się okazało , żeby wykonać dobrą pracę , wystarczyło rozejrzeć się wokół. Tym , którzy utrwalili na zdjęciach naszą planetę ,

jury w składzie: Justyna Marcych, Alicja Dudas i Ewa Sitnik – Pogwizd postanowiło przyznać nagrody.

Wyniki konkursu:

I m. – Maja Baranowska – kl. IVc

II m. – Miłosz Kondrak – kl. IVa Grzegorz Kędzierski – kl. IV b

III m. – Matylda Bień – kl. IVa Tomasz Budzyński – kl. Va

Wszystkim laureatom konkursów nagrody wręczyła p. dyr. Danuta Krawczuk, która pogratulowała dzieciom sukcesów i życzyła kolejnych udanych prezentacji. Do składania gratulacji dołączyli również opiekunowie SU – p. Justyna Marcych i p. Ewa Sitnik – Pogwizd.

 

Galeria:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates