Kuferek szczęścia Małgorzaty Skowron

Drukuj
Utworzono: czwartek, 18, czerwiec 2015 admin

W czwartek 11 czerwca w klasie I b odbył się konkurs recytatorski pt. „Kuferek szczęścia Małgorzaty Skowron”. Dzieci ze swoim wdziękiem i urokiem pięknie recytowały wiersze naszej rodzimej poetki. Konkurs poprzedzony był wystawą plastyczną przygotowaną przez dzieci na temat twórczości Małgorzaty Skowron. Mogliśmy się przekonać jeszcze raz ile piękna i radości jest w tych wierszach.

 

Komisja konkursowa w składzie p. Aneta Kawalec, Anna Kryszczuk wyłoniła zwycięzców.

I miejsce Filip Szymański

II miejsce Martynka Kolenda

III miejsce Zuzia Waleczko.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.

Wychowawca kl. b Jadwiga Hukowska

 

Galeria:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates