Podsumowanie cyklu zajęć terapeutycznych

Utworzono: czwartek, 09, czerwiec 2016 admin

"To dobre wychowanie czyni z nas kulturalnych ludzi budzących sympatię i szacunek"

Dnia 8 czerwca uczniowie klasy I d wybrali się do Biblioteki Pedagogicznej na podsumowanie cyklu zajęć terapeutycznych związanych z kulturalnym zachowaniem. Zajęcia rozpoczęły się w lutym i dotyczyły następujących tematów: "Kto się złości ten nie ma radości", "Mistrz dobrych manier", "Bądź lepszy", "Grunt to dobre wychowanie", "Podaruj dobro innym".

Dzieci, które nauczyły się zasad savoir vivre i potrafiły je wykorzystać w środowisku szkolnym i codziennym życiu zostały królami i księżniczkami dobrych manier. W nagrodę otrzymały upominki zakupione przez rodziców, a od nauczycieli bibliotekarzy słodkości. Każde dziecko otrzymało plan lekcji, który na pewno przyda się w klasie drugiej.

Dziękujemy Paniom za piękne przygotowanie zajęć.

Wychowawca Alicja Ryszkowska