Mikołaj w klasie I b i I d

Utworzono: wtorek, 08, grudzień 2015 admin

Nadszedł dzień na który czekały z utęsknieniem cały rok wszystkie dzieci. To oczywiście mikołajki. A w naszych klasach był to dzień 7 grudnia. Na przyjście św. Mikołaja dzieci przygotowywały się kilka dni. Obejrzały film poznając prawdziwą historię św. Mikołaja, mówiły o swoich marzeniach mikołajkowych, a także kolorowały postać Mikołaja najpiękniej jak potrafią.

Mikołaj przyszedł do dzieci w swoim pięknym czerwonym ubraniu i z workami prezentów. Wszystkie dzieci zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy śpiewając radośnie piosenkę, a później oglądały otrzymane podarki przepełnione słodyczami. Był to bardzo radosny dzień, pełen emocji i wrażeń.

Wychowawcy Dorota Wawrzyniuk i Alicja Ryszkowska