Na podium w konkursie "Jestem bezpieczny"

Utworzono: wtorek, 20, czerwiec 2017 Małgosia

I miejsce w powiecie

We wtorek 13 czerwca 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie wzięli udział w Konkursie Wiedzy Prewencyjnej JESTEM BEZPIECZNY, organizowanym prze Komendę Powiatową Policji oraz Straż Miejską w Hrubieszowie, pod patronatem Starostwa Powiatowego. Zawodnicy sprawdzali swoje umiejętności rozwiązując test wiedzy składający się z 20 pytań, obejmujących zagadnienia związane między innymi z wiedzą o Policji, bezpieczeństwem, zagrożeniami związanymi z uzależnieniami oraz ogólną znajomością podstawowych przepisów prawnych dotyczących osób nieletnich.

W ramach konkursu oceniano również plakaty wykonane przez uczestników, będące projektem graficznym do zamieszczenia na koszulkach, nawiązujące tematyką do hasła konkursu.

Nasza drużyna w składzie: Grzegorz Kędzierski klasa VI b, Honorata Dobrowolska klasa VI b, Oliwia Czerw klasa VI a oraz Julia Borkowska klasa VI a wykazała się bardzo dobrym przygotowaniem z zakresu prewencji, pięknie wykonanym plakatem profilaktycznym co przełożyło się na zajęcie pierwszego miejsca.

Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Hrubieszowie za ufundowanie cennych nagród dla uczestników a Pani Edycie Krystkowiak, Panu Jarosławowi Karkuszewskiemu, Panu Krzysztofowi Hajkiewiczowi oraz Panu Tomaszowi Sułkowskiemu za pracę w Komisji Konkursowej i ocenę poziomu wiedzy uczestników konkursu powiatowego.

Pedagog szkolny Urszula Suplicka

Galeria