W dniu Św. Walentego

Utworzono: środa, 27, luty 2013 admin

Walentynki - coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. W tym roku było bardziej widowiskowo i zabawnie. W pięknej scenerii, wypełnionej serdecznością i miłością, uczniowie Szkolego Klubu Europejskiego zaprezentowali społeczności szkolnej montaż słowno-muzyczny "Miłość niejedno ma imię" oparty na motywach utworu Williama Szekspira "Romeo i Julia". Przybliżyli też zebranym historię życia i działalności świętego Walentego.

Inscenizację przygotowali uczniowie klasy VIb natomiast piosenki w języku rosyjskim, angielskim, hiszpańskim i włoskim przygotowali uczniowie z klas Va, Vb, Vc i VIa. Z okazji walentynek chcemy życzyć Wam, by miłość wypełniała każdy Wasz dzień i by za rok spędzić to święto w tym samym, kochanym towarzystwie.

Galeria