To co dobre, wspominamy !

Utworzono: poniedziałek, 11, marzec 2013 admin

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia dla dużych i małych problemów dzieci. Uczniowie z kl. I b wiedzą o tym, dlatego zaprosili swoje babcie i swoich dziadków do szkoły na to najcieplejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować za ich dobroć.

Dzieci zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wiele pięknych wierszy o miłości do babci, o wdzięczności za to, że dziadkowie zawsze mają dla nich czas. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla babci i dziadka. Goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które przygotowały dla nich uroczystość. Tuż po zakończeniu występów wokalno - recytatorsko - tanecznych, dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek.

wych. klasy Dorota Wawrzyniuk

Galeria