Zakończenie Projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy"

Dnia 11.06. 2010 roku zakończył się II etap Projektu. Uczniowie klasy I b pod kierunkiem wychowawczyni Alicji Ryszkowskiej prezentowali efekty pracy w obecności dyrekcji szkoły, rodziców i nauczycieli.

Realizując główne zadania Projektu zaplanowane przez nauczyciela, uczniowie po raz kolejny znaleźli się w świecie bajek, tym razem był to "Kopciuszek".

Postaciami bajkowymi byli uczniowie klasy III b, którzy wystąpili w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców i wychowawczynię klasy Annę Kryszczuk.

Zdobyte umiejętności uczestnicy Projektu przedstawiali w zakresie inteligencji matematyczno-logicznej, językowej, przyrodniczej, wizualno-przestrzennej i ruchowej. Druga część zajęć to przedstawienie prozdrowotne ukazujące nie tylko przepisy na zdrowie, ale także przyjaźń. Uczniowie prezentowali taniec na szczudłach, umiejętność trzymania na drążkach plastikowych talerzy, odgrywali role z pacynkami.

Zajęcia zakończyły się miłą niespodzianką. Pani Dyrektor Danuta Krawczuk wręczyła uczestnikom Programu pacynkę - Myszkę, która będzie miłym wspomnieniem udziału w zajęciach pozalekcyjnych.

Tekst: Alicja Ryszkowska

Pozostałe zdjęcia można obejrzeć w galerii