Nasi uczniowie laureatami i finalistami

Utworzono: środa, 04, kwiecień 2012 admin

LAUREACI

Konkurs matematyczny Zagimak organizowany przez LCDN w Zamościu oraz wydział matematyki UMCS w Lublinie:
Barbara Woźniak
Piotr Małyszek
Opiekunem był: pan Janusz Hołownicki

XXVIII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku (proza).
Aleksandra Biskup
Opiekun: Marzena Jędruszczak

III etap – wojewódzki, XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego” w woj. lubelskim:
Biskup Aleksandra
Opiekun: pani Stanisława Szajnoga

FINALIŚCI

Aleksandra Biskup w konkursie: geograficznym i historycznym organizowanym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Opiekunami byli: pan Daniel Lipski oraz pani Stanisława Szajnoga.

Barbara Woźniak w konkursie: matematycznym i biologicznym organizowanym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Opiekunami byli: pan Janusz Hołownicki oraz pani Patrycja Lipska.

W Międzygimnazjalnym Konkursie Historyczno – Literackim "O żołnierzach wyklętych" zorganizowanym przez Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie, pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Marszalka Województwa Lubelskiego, Przewodniczącego Rady Miasta Lublin oraz Związków Kombatanckich – AK, WiN, NSZ i „Zaporczycy”.
III miejsce zobyl Dawid Bylina w kategorii "Esej"

Organizatorzy współpracowali także z Instytutem Pamięci Narodowej oraz Fundacją Niepodległość. W konkursie wzięli udział gimnazjaliści z całego województwa, przygotowując prace w kategorii Esej lub Prezentacja .
Opiekun: pani Stanisława Szajnoga

Gratulujemy!