Stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego dla naszych uczniów

Utworzono: poniedziałek, 24, czerwiec 2013 admin

W poniedziałek 24 czerwca br. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie spotkali się uczniowie z województwa lubelskiego wraz z opiekunami, dyrektorami i rodzicami by odebrać stypendia dla najzdolniejszych. Spotkanie otworzyli marszałkowie województwa Krzysztof Hetman i Krzysztof Grabczuk. Stypendia przyznawane są w ramach „Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych na lata 2010-2013″. Jest to projekt realizowany przez Województwo Lubelskie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Pieniądze trafiają do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie mogą przeznaczyć pieniądze na wyjazdy edukacyjne, sprzęt komputerowy, książki i pomoce, które przyczyniają się do lepszego dostępu do wiedzy.

Stypendyści naszego gimnazjum: Piotr Małyszek, Jacek Kozak i Aleksandra Tlak reprezentowali szkołę wraz z p. Dyrektor Marzanną Bednarczuk i p. Januszem Hołownickim.

Galeria