Czołowe miejsca dziewcząt w zawodach strzeleckich

Drukuj
Utworzono: środa, 28, maj 2014 admin

W dniu 28 maja 2014r. uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II uczestniczyli w zawodach strzeleckich z broni sportowej pneumatycznej. Zawody rozegrano na strzelnicy wojskowej tutejszej jednostki. Każdy z uczestników zawodów oddał 2 strzały próbne oraz 5 strzałów konkursowych do tarczy znajdującej się w odległości 20 m.
W kategorii dziewcząt nasze uczennice zajęły:
II miejsce - Aleksandra Lewandowska (37 pkt.)
III miejsce - Agnieszka Lebiedowicz (36 pkt.)
IV miejsce - Adriana Czerw (35 pkt.)
VI miejsce - Karolina Roch (30 pkt.)
Sukces jest tym większy, że niektóre z dziewcząt strzelały z wiatrówki po raz pierwszy.
Wśród chłopców VI miejsce zajął Kamil Warecki (39 pkt.)

Uczestnicy, którzy zajęli czołowe miejsca otrzymali tablety, puchary i dyplomy ufundowane przez organizatorów. Wręczenie nagród nastąpi podczas Hrubieszowskiego Festynu Militarnego w dniu 14 czerwca br.

Zawody zorganizowało Stowarzyszenie „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski” oraz Jednostka Wojskowa nr 4055 w Hrubieszowie w ramach projektu pt. „Organizacja imprez i działań o charakterze poznawczym, integracyjnym oraz promującym podregion Gotania”.

Gratulujemy!

Galeria

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates