"One" znów pierwsze

Drukuj
Utworzono: piątek, 02, czerwiec 2017 admin

Dnia 23 maja 2017 r. Zespół Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu zorganizował Konkurs Piosenki Europejskiej, adresowany do uczniów z terenu województwa lubelskiego. Udział wzięło w nim 76 osób z całego województwa lubelskiego. W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zajął zespół „One” w składzie Justyna Szlonzak, Marta Markiewicz, Aleksandra Kędziera, Agata Łaba, Małgorzata Pitus, który zaprezentował utwór Eda Sheerana „Perfect”.

W jury zasiadali: pani Ewa Jagielska i Eliza Holko (nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu), Małgorzata Bzówka, dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Zamość i ks. Sławomir Korona, nauczyciel Zespołu Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu.

Zarówno jury, jak i wokaliści uważają, że konkurs był przygotowany na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście ważną rolę odegrała profesjonalność artystów. Ponieważ był to konkurs wokalny, jury najbardziej zwracało uwagę na czystość intonacji. Ważne było też frazowanie, artykulacja, dynamika, dobór repertuaru, a także postawa sceniczna. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem prezydenta Miasta Zamość, zaś patronat medialny sprawowało Katolickie Radio Zamość.

Uczniów przygotowała p. Aneta Franke.

Artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Galeria:

zdjęcia: roztocze.net

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates