Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 05, czerwiec 2017 admin

„Wsi spokojna, wsi wesoła – wędrówki szlakiem Oskara Kolberga” w ramach projektu: „CHOPINALIA 2017”. 
„Chopinalia” to projekt kulturowy dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, miłośników muzyki Fryderyka Chopina . Tegoroczny temat miał na celu upowszechnianie wiedzy o polskim folklorze i jego znaczeniu dla kultury narodowej. Motywem przewodnim stała się polska kultura ludowa: muzyka, taniec, tradycje, obrzędy, zwyczaje, stroje, baśnie, legendy, przysłowia, gusła, rzeźba, architektura itd. Inspiracją mógł być również krajobraz wsi, barwy etnicznych regionów Polski i oczywiście człowiek żyjący w zgodzie z naturą Organizatorem wydarzenia oraz towarzyszących mu konkursów był Miejski Zespół Szkół w Dusznikach – Zdroju. W V edycji Chopinaliów nagrody zdobyli uczniowie Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie Grand Prix – Agata Łaba (IIIa) III miejsce - Julia Kowalczuk (I a) Wyróżnienie- Jakub Kozik (I a)

Młodym artystom gratulujemy!

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates