O Sejmie wiedzą wszystko

Drukuj
Utworzono: wtorek, 06, czerwiec 2017 admin

Julia Bartko (kl. II b), Lidia Pasieka (kl. I b), Katarzyna Tokarczuk ( kl. I a) reprezentowały Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w konkursie wiedzy o Sejmie. W dniu 05 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Publicznych im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach odbył się „Konkurs wiedzy o Sejmie”, w którym uczestniczyli uczniowie szkół gimnazjalnych powiatu hrubieszowskiego. Konkurs został zorganizowany z inicjatywy Posła na Sejm RP Pana Sławomira Zawiślaka przez Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu.

Uczestnicy konkursu spotkali się z Posłem na Sejm RP Sławomirem Zawiślakiem, wysłuchali wykładu i obejrzeli pokaz multimedialny na temat historii, tradycji i współczesności polskiego parlamentu oraz procesu legislacyjnego. Zwyciężczynią konkursu została Julia Bartko i otrzymała nagrodę ufundowaną przez Marszałka Sejmu RP.

Gratulujemy !

Zdjęcia:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates