Wyniki konkursu Szpak i Zagimak

Drukuj
Utworzono: wtorek, 13, czerwiec 2017 admin

12 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów matematycznych SZPAK i ZAGIMAK organizowanych przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu. Konkursy te miały na celu kształcenie umiejętności logicznego i krytycznego myślenia, matema-tycznego analizowania zjawisk oraz wytrwałości w rozwiązywaniu zadań trudnych i problemowych. Dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczane były uczniom w Zespole Szkół nr 4 w Zamościu przez dyrektora LSCDN oddział w Zamościu p. Bogdana Leszczuka. W uroczystości brali udział nasi laureaci: Patrycja Zając z klasy czwartej i Tomasz Budzyński z pierwszej klasy gimnazjum. Uczniowie doskonalił swoje umiejętności pod kierunkiem nauczycieli: Małgorzaty Jasiny i Joanny Tumiłowicz-Fijołek.

Gratulujemy Patrycji i Tomaszowi sukcesów i życzymy zapału do dalszej pracy!

 

Galeria:

 

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates