Sukces na Turnieju Debat Oksfordzkich.

Drukuj
Utworzono: środa, 07, czerwiec 2017 admin

2 czerwca odbył się w HDK Turniej Debat Oksfordzkich. Wydarzenie to zorganizowane było przez nieformalną grupę młodych POBUDZENI a patronat objął Burmistrz Miasta Tomasz Zając. Naszą szkołę reprezentowały przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Agata Łaba, Aleksandra Kędziera, Justyna Szlonzak oraz Magdalena Chrząstek. Temat debaty brzmiał „Rozwaga czyni ludzi tchórzami”. Perfekcyjne przygotowanie oraz wielkie emocje jakie budziły wypowiedzi dziewcząt przesądziły o wygranej. Nasza drużyna otrzymała tytuł Najlepszej Drużyny Turnieju Debat Oksfordzkich w kategorii gimnazjum. Mikrofon Najlepszego Mówcy Turnieju w tej kategorii otrzymała Aleksandra Kędziera z klasy III A.

Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Galeria:

 

© 2012-2016 Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by joomla

Powered by Joomla 1.7 Templates