"Nie pal przy mnie, proszę"

Utworzono: środa, 26, czerwiec 2013 admin

„Nie pal przy mnie, proszę" jest to program edukacji antynikotynowej, inicjowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną w naszym mieście i przeznaczony dla uczniów klas I-III. Program ma charakter profilaktyczny, przede wszystkim ma na celu wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy. Nasza szkoła wzięła udział w trzeciej już jego edycji.

Podsumowaniem programu był konkurs na najpiękniejszy wierszyk „Nie pal przy mnie proszę" zorganizowany przez panią Alicję Dziedzic. W konkursie wzięło udział 23 uczniów tworząc piękne wiersze. Komisja w składzie pań: Anny Bronickiej, Alicji Dziedzic, Alicji Ryszkowskiej miała trudny wybór. W efekcie dyplom i nagrodę otrzymali: I miejsce Patrycja Korońska III a, II miejsce Malwina Kryszczuk I b, III miejsce Kinga Żuraw II b. Wyróżnienia: Natalia Sikora II a, Sylwia Bartosiewicz II a, Amelia Czuba I b, Gabriela Marciniak II a, Matylda Bień II c, Maciej Woś III a, Wiktoria Buczko III b oraz wszystkie pozostałe dzieci biorące udział w konkursie.

Wiersze konkursowe "Papierosy nie są zdrowe"

Galeria