XXII Miniturniej Piłki Nożnej „Kto lepszy?” szkół podstawowych z Hrubieszowa za nami

Super User

12 października 2023 r. odbył się XXII Turniej Piłki Nożnej „Kto lepszy?” dla uczniów z klas I-VIII hrubieszowskich szkół podstawowych - Nr 1, Nr 2 i Nr 3. Młodzi zawodnicy spotkali na boiskach Orlik przy SP 3.
Turniej Honorowym Patronatem objęła Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska. W Jej imieniu o godz. 10.00 p. Wioletta Pietrusiewicz - naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej, Turystyki i Promocji Urzędu Miasta powitała uczestników wraz z opiekunami, życząc im dobrej zabawy zapału w rywalizacji. Następnie wraz z dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 Marzanną Bednarczuk wręczyły dyplomy i puchary dla najlepszych drużyn i najlepszych strzelców w kategorii klas I- III.
Po oficjalnym rozpoczęciu i nagrodzeniu najmłodszych, rozgrywki rozpoczęły zespoły z klas IV-VIII.
O godz. 13.00 dyrektor szkoły podziękowała zawodnikom oraz nauczycielom za aktywny udział, a Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska wręczyła puchary, dyplomy i medale w tej kategorii.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 dziękuje wszystkim, dzięki, którym turniej mógł się odbyć:

• Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marcie Majewskiej za honorowy patronat nad turniejem i ufundowanie pucharów oraz medali.
  • Dyrektorom SP-1 Edycie Kucharskiej oraz SP-2 Marcinowi Mrozowi za przychylność i udział uczniów w rywalizacji turniejowej.
  • Nauczycielom ze SP Nr 1 i SP Nr 2 za skorzystanie z zaproszenia.
  • Uczniom biorącym udział w turnieju ze SP Nr 1, SP Nr 2 i SP Nr 3.
  • Nauczycielom wychowania fizycznego SP-3 za zaangażowanie i pracę włożoną w organizację turnieju.
  • Panu Przemysławowi Kasztelanowi, który gościnnie wystąpił jako sędzia.
  • Paniom ze szkolnej kuchni za przygotowanie ciepłego posiłku dla uczestników rozgrywek.
  • Wszystkim kibicom: uczniom, rodzicom, nauczycielom i sympatykom piłki nożnej.

WYNIKI TURNIEJU:

Wyniki spotkań:
W kategorii klas pierwszych do zawodów przystąpiła jedynie reprezentacja SP 2 i uzyskała automatycznie 3 pkt do klasyfikacji generalnej turnieju. Chłopcy rozegrali mecz towarzyski z drużyną SP3 z rocznika 2015 i 2014
    1. SP2 – SP3 0:1

1. SP3 – SP1 8:0

1. SP3 – SP2 0:1 po rzutach karnych

II miejsce – SP 3 Hrubieszów

Klasy IV
Wyniki spotkań:
    1. SP1 – SP2 0:0 (3:2 po rzutach karnych)
    2. SP1 – SP3 0:1 3. SP2 – SP3 1:2

III miejsce – SP 3 Hrubieszów