Pierwszy Dzień Wiosny w klasie V b

21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny uczniowie klasy VB bardzo chętnie włączyli się w inicjatywę Samorządu Uczniowskiego i w czasie lekcji zajęli miejsca za biurkiem. Debiutanci-nauczyciele prowadzili zajęcia według przygotowanych scenariuszy zamiast nauczycieli. Było to niezwykłe przeżycie zarówno dla nich, jak i dla pozostałych uczniów, którzy byli bardzo aktywni, zdyscyplinowani i chętnie udzielali odpowiedzi na pytania.

Przeprowadzone lekcje były doskonałą okazją do wyrażenia kreatywności i zaangażowania w życie szkolne.

Gratulujemy nowym talentom pedagogicznym!