Ekomoda

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej witali wiosnę w stylu Eko. 21 marca w naszej szkole odbył się jedyny w swoim rodzaju pokaz mody. Dzieci prezentowały na zielonym dywanie stroje, które wraz z rodzicami wykonały w domu z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu. Efekt końcowy kreacji dopełniały ciekawe dodatki takie jak: torebki, nakrycia głowy, biżuteria.

Nasze ekomodelki i ekomodele świetnie się bawili oraz wykazali się doskonałą wiedzą na temat segregacji śmieci.

Podczas pokazu, szyku nadawali chętni uczniowie z poszczególnych klas:

Klasa I a

Rozalia Czyrka, Ola Kaczorowska, Jakub Steciuk, Lidia Wrzołek, Szymon Iwańczuk, Dominik Fusiara

Klasa II a

Natasza Białacka, Elena Wlach, Gabriel Michalak, Maja Zaprzała, Zofia Nowak, Lena Mandebura, Julia Puzio, Oktawia Panasiewicz

Klasa II b

Gabrysia Pawlik, Nikola Przybysz, Lena Borecka, Marcin Topor

Klasa III a

Łukasz Maksymiuk, Eliza Martyniuk, Zosia Pachla, Dorotka Krawczyk

Klasa III b

Julia Bałakut, Małgorzata Hraciuk

Dziękujemy Dzieciom i ich Rodzicom za eko-kreatywne wykonanie przepięknych strojów oraz Paniom: Dorocie Wawrzyniuk, Ewelinie Frąc, Alicji Ryszkowskiej za przygotowanie plakatów w zakresie oszczędzania wody i energii, dopełniających aranżację pokazu.

Organizatorzy pokazu: A. Kryszczuk, T. Lenard, D. Bobak